Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? H kateremu zobozdravniku v Kranju?

H kateremu zobozdravniku v Kranju?

HOjla,

mi lahko piporočate kakšnega prijaznega, strokovnega in “nežnega” zobarja na območju Kranja?

Hvala

Sicer ni iz Kranja,Dela v Tržiču in ni na koncesijo!Gospa je zelo prijazna in jaz največji zajec za zobozdravnika sem mirno sedela pol ure na stolu!Je pa gospa Sajovic(ordinacijo ima v Bistrici)in je žena našega gospoda župana!Toplo priporočam tudi Dr,Staš Naglič vendar ne vem povedati ali bi vas vzel!

Jaz sem pri Dr. Kalan Jankotu in je kar v redu. Ima privat ambulanto, pa tudi koncesijo, samo ne vem če sprejema nove paciente – razen samoplačniško seveda.

nova
Uredništvo priporoča

Hej urša81,

no, če je pa iz Tržiča pa sploh super, ker sem tud jest iz tega konca. A imaš mogoče telefonsko gospe županje, da povprašam, če bi me vzeli?

Hvala, pa lepo bodte!

Ojla,

da ne bom odpirala nove teme, obujam tole.

Nujno bi potrebovala zobozdravnika s koncesijo v okolici Kranja, žal me stiskajo finance, zato bi bilo težko na privat.

Imam sicer izbrano osebno zobozdravnico še iz študentskih časov, h kateri me že par let ni in me tudi ne bo. (O tem samo toliko, obnašala se je grozljivo in razlog celo niso bili moji zobje in tega dogodka še staršem nisem zaupala, tako me je bilo sram in groza). Slaba dva meseca nazaj pa sem morala na dežurno na Zobno polikliniko Kranj, ker me je en zob pač obupno bolel. Dežuren je bil zelo prijazen zobozdravnik, ki ga žal ne poznam (mlad, temnorjavi lasje, kar visok – opisujem zato, ker sem pozabila ime in priimek, samo to vem, da se ime začne z M) Pozabla sem ga vprašat, če sprejema nove paciente (čeprav kar slutim, da nikakor ne bom prišla zraven).

Morda kdo od vas ve o katerem zobozdravniku govorim? V tem tednu sem namreč poklicala vrsto gorenjskih koncesionarjev, ki mi vsi pravijo, da so zasedeni. Temu se sicer ne čudim, so pač čakalne dobe. A mogoče poznate koga, ki še sprejema na koncesijo in da si relativno hitro na vrsti? Očitno je kar težko, poklicala sem jih res veliko. Za omenjenega ne vem ali sicer dela na Zobni polikliniki ali je koncesionar. Bi šla pa z veseljem k njemu, ker je očitno zelo prijazen in lepo dela.

Hvala za morebitne odgovore, lep večer želim.

Zdravo vsem,

Ravnokar sem se namreč z družino preselila na Gorenjsko in seveda ne poznam nobenega zobozdravnika. Malo sem pobrskala po netu in na www Zobne poliklinike v Kranju ugotovila, da sta tam zaposlena dva zobozdravnika za odrasle (v bistvu trije, vendar je ena očitno na porodniški). To sta dr. Nataša Pavlovič in dr. Matej Javh. Zlasti za slednjega me zanima, če kdo hodi k njemu. Ambulanto ima na Golniku, tam pa sem po novem doma tudi jaz. 🙂 Seveda, če se ne bom uspela registrirat v njegovi ambulanti, bom seveda poskusila drugje “prit not”, ampak najprej me zanimajo (morebitne) izkušnje. Prejšnja zobarca v MB je bila grozna in posledično sem jaz tudi “zajček” (beri: se nekoliko bojim).

Torej, če kdo pozna omenjena zobozdravnika, ali sta prijazna, strokovna…

Hvala za odgovore vnaprej.

Pozdravljene,
sama sem ravno pri tem zobarju dr. Mateju Javhu. Prav danes sem bila pri njemu, (ordinacijo ima na Golniku) in moram pohvaliti na celi črti, ker se tako poglobi v svoje delo, popolnoma razloži postopek, kako in zakaj bo kakšno stvar opravil na zobeh itd. Predvsem pa je zelo nežen kar se le da (njegove rjave oči, znajo kar malo zbegati ;D).
Ladyinred mislim da si ti ravno njega opisovala. Če pa še sprejema paciente pa pokličite v njegovo ambulanto in Vam bodo tudi znali pomagati.

Lp

POZDRAVLJENI

Kdo pozna Natašo Pavlovič v Kranju? vidim, da še sprejema, samo ima sumljivo malo ljudi.

Pavlovićka…po x klicarjenih, mi je obljubila, da me bo vzela, ko si vzamem dopust v službi, je tudi sama na dvotedenskem dopustu…tako, da sem obupala.
Moža je napizdila in grozila, da ga bo “ven vrgla”, ker je poklical in odpovedal termin (žal nimamo vsi vnaprej določenega urnika v službi)…

odvsetujem Natašo Pavlovič katastrofa od zobozdravnice

Zanima me, dr. Matej Javh… Prosim za njegov kontakt in kje dela (je še na Golniku?).

dobra je dr. Franko Melita

Kje dela dr. Franko?

na zobni polikliniki. ima koncesijo, jaz sem do sedaj plačala sam za belo plombo in nič drugega kar mi je delala.

Koliko ima pa čakalne dobe dr. Franko? Ali vpisuje nove paciente?

Ali ima kdo izkušnje z naslednjima: dr. David Bizjak ali dr. Nataša Prebil? Odločam se med njima.

Živjo,

Bizjaka odsvetujem. Groza od zobozdravnika.

Ga.Nataša Pavlovič je groza od groze! Nikakor ne v njeno ambulanto.
Golnik…fantastične zobozdravnik Žepič Martin. Priporočam!

Ga.Nataša Pavlovič je groza od groze! Nikakor ne v njeno ambulanto.
Golnik…fantastičen zobozdravnik Žepič Martin. Priporočam!

Samo ne k Nataši Pavlovič, tipična koza, ki ne zna ne s pacienti ne z njihovimi starši… no koza ::)

New Report

Close