Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? kje v lj dober optik…..plačilo na obroke

kje v lj dober optik…..plačilo na obroke

Kdo ve za dobrega optika,z izkušnjami,nekoga ki zna prisluhniti, svetovati, stokovnjaka……po možnosti pa še, da se da plačati na obroke??
Dobila sem namreč recept za očala, se pravi nov okvir, šipe..kar ni poceni, razmišljam pa tudi o sončnih očalih z dioptrijo in zato bi res rada nekoga, ki si vzame čas in ki ve svetovati. Hvala

Zame je že leta in leta najboljša ena gospa k zgleda kot Italijanka in dela v Optiki Kamenka, to je v Štepanjskem naselju…carica je te tko napedena da greš res z dobrimi špegli ven, pa sončna mam tut njihova, pa na obroke da. To je tut men ful pomemben, k je kr strošek, pa moj sinček ma tut njihova.Probi!

Meni je pa glih ta Kamenka čist mim. Mi je enkrat nardila očala, ki jih sploh nisem mogla uporabljat, ker sem čist narobe vidla. Dioptrijo mi je določila sama po enourni muki, ampak čist narobe. Potem sploh ni vedla, kaj naj zdej naredi, pobrala mi je 300 današnjih € in očala imam še zdaj v predalu, neuporabna. Mi je žal, da je nisem takrat prijavila inšpekciji.

nova
Uredništvo priporoča

Baron&Baron, LJ
http://www.baron-baron.si/

Stane kr neki, samo ti pol ni žal.

Oprosti očalka sicer ne odgovarjam na poste, a si me res razjezila, malce se pozanimaj potem pa ogovarjaj. Sama sem že 15 let stranka te iste gospe Kamenke in vse prijatelje z veseljem napotim tja. Vsi so izredno zadovoljni, pa še cene se ne morejo primerjat s kakšno drugo optiko, ker pri njej enaka očala kot v btcju stanejo vsaj 30 % manj, pa še vedno se da zmenit za kakšen popust. Verjetno imaš kakšen očesni pritisk ali kaj podobnega, pa je to velik problem za izmerit dioptrijo!? Škoda da ji res nisi poslala inšpekcije, bi si vsaj dokazala da se motiš, drugače pa bi vsaj okvirje porabila, daj daj no to mi bolj diši po antireklami, pa saj je vseeno, bolje da te gospa nima kot stranke, takih ljudi kot si ti je bolje se izogniti se v velikem loku!!!!

Oprosti za iskrenost, malce se zamisli!!

Ne bom delala reklame. Ampak, ker poznam optično stroko in večino Ljubljanskih optik. ljudi, ki delajo tam in njihovo strokovnost, se ne bi odločila za nobeno od omenjenih optik, če bi šlo za moje oči.
Sploh pa za pregled in določitev dioptrije imajo vsi, ki kaj dajo na kvaliteto zaposlene zdravnike. Ker en optik (razen parih izjem) ni usposobljen za zdravstvene preglede. Ja, seveda se da na približno ocenit, ampak se lahko zafeclja že pri stigmatizmu.
Cena je pa spet druga pesem. Stekla so telo ratlične kvalitete in če so nekje 30% cenejši (ne govorim o okvirjih) so verjetno tudi manj kvalitetni.

bab*, ona ne rabi okulista, ker recepz že ima…. Išče optika. Tolk o tvojem poznavanju zadeve…

Nisem govorila o okulistih. Tisto o pregledu se je nanašalo na post očalke, ki se je pritožila nad določitvijo dioptrije. In ja, nisem sama iz te stroke, sem pa poročena z enim, ki je.

Mene so še na vlaku vprašali kje sem kupila očala 🙂
Ne vem ali sem imela srečo ampak so si lepo vzeli čas zame in me tudi lepo polepšali.
Optika Anja je na Dunajski, približno nasproti Astre.
Cena je bila normalna, vidim super, izgled mi pa vsi pohvalijo.
Ocena 10 od 10.

Jaz pa sem nazadnje kupila očala prek internetne strani. Res sem bila bolj skeptična, ampak rezultat pa je res dober. Očala so boljša ( večji indeks leč, okvir titan)od mojih uradnih,izdelanih pri optiku doma, cena pa je neprekosljiva – manj kot44 eur s poštnino vred! Po enem letu so še vedno top. 🙂 Naslov spletnih trgovin, kjer se splača naročiti že samo okvirje, če ne zaupate lečam.:
http://Www.brille24.de
http://www.netzoptiker.de
http://www.my-spexx.de

Optika Trnovo – okulisticni pregledi
Zdravnica top res se posvetuje in si vzame cas.
Prodajalka enako, izbira za vsakega se najde.

Clarusu ne zaupam!
V Clarus so mi izmerili dioptrijo, kupim očala, naročim šipce, neskončni glavoboli in meglica, dioptrija ni pravilno izmerjena. Pomeni dodaten strošek menjave :S … Nato so mi v SuperNovi na Rudniku, v LJ, izmerili dioptrijo in razložili, da moraš pri meritvah upoštevati tudi nekaj odstopanj itd., sedaj je super.
LP meta

New Report

Close