Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? hipnoterapija?

hipnoterapija?

Ali je bila katera na hipnoterapiji pri g. Tomažu Krmelju. A lahko poveš svojo izkušnjo?

Oprosti, nimam odgovora na tvoje vprašanje, zanima me kaj pa je to?

Bila sem pred nekaj tedni, tip je čisto mimo. Šla sem, ker sem trenutno v službi v stresu in sem res potrebovala malo relaksacije in nekaj stvari razčistiti v zvezi s slabimi odnosi z eno sodelavko, pa me brez razloga pošlje še do svoje žene, ki je tudi psihiatrinja in mi natvezi, da sem ne vem kaj psihično bolna….

Potem sem se tudi sama malo naokrog pozanimala o njima in so predvsem o njej rekli, da če nisi psihično bolan, ko prideš k njej, si pa takrat, ko si pri njej, skratka, hvala za takega psihiatra. In po moji izkušnji je tudi versko fanatična ženska, kar nekaj hoče moliti in to…

Hipnoterapija je pa terapija preko globoke sprostitve ali hipnoze, sem se sama že prej pozanimala. Meni je bilo to zanimivo poskusiti, a k njima ne grem več. Upam, da se bo še kdo v SLO začel s tem ukvarjati.

nova
Uredništvo priporoča

Trimzi, hvala ti za informacijo. A si potem šla h komu drugemu. Jaz sem se zanj odločila zato, ker so mi rekli, da je eden redkih, ki ti ne daje negativnih sugestij, ampak vedno samo pozitivne.

A ni v Sloveniji en hipnoterapevt Mohorčič Ivo, ki naj bi bil ful v redu?

Najboljši v SLO je dr.Marijan Pajntar iz Kranja, ki se s hipnozo ukvarja že ulala let.


Zadeva je zelo relativna.Jaz sem pri Pajntarju pusti malo premoženje ( 15 obiskov ), pa ni bilo nobene razlike.Mi je pa g. Grilc iz Postojne pomagal že na prvem obisku.Ima popolnoma drugačen, profesionalen pristop ( je šolan hipnoterapevt in tudi poučuje hipnoterapijo ) in če človeku ne more pomagati ga niti ne sprejme.

Prilagam link

******************************* Dušan Markovič, specializant psihoterapije web: [url]http://www.hipnoterapija.si[/url] mobi: 040 604 033 *******************************

Nekaj časa nazaj sem hodila sem. Mi je pomagalo v življenski prelomnici.

Vaš link

New Report

Close