Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? Metelkova odrasli zdravnik

Metelkova odrasli zdravnik

Na žalost je moja zdravnica stalno odsotna – izobraževanja, delo na terenu,….. veliko pacientov.

Pa bi jo zamenjala in šla na Metelkovo, pa nikogar ne poznam.

Prosim, da pokomentirate h komu da, k komu pa raje ne.

Tinca

Na Metelkovi so vsi zdravniki odrasli.
Saj si to mislila, ne?

Na Metelkovi je enkratna zdravnica dr. Tršan Vida, ima pa tudi precej pacientov.

nova
Uredništvo priporoča

:))))))))))))

Hvala za pomoč bonsaj, dr Tršanova na žalost ne sprejema več pacientov.
Upam da se bo našel še kdo, ki ima dobre izkušnje.

Ali mogoče hodiš h Kopčavarjevi na Vič? Ker ona je pa res veliko odsotna, je že kar malo nadležno.

Ali mogoče hodiš h Kopčavarjevi na Vič? Ker ona je pa res veliko odsotna, je že kar malo nadležno.[/quote]

Če ja, potem pa nisi edina, ki se ozira za drugim zdravnikom. Odkar ima še drugo medicinsko sestro, so stvari, vsaj meni, res nemogoče.

Zadnjič sem na TV videla dr. Housa, ko je v čakalnici ponujal 50 dolarjev vsakemu čakajočemu, ki bi šel domov, namesto v ambulanto, in mi je padlo na pamet, da morda pa že nismo več daleč od tega tudi pri nas.

Mene pa zanima, kako ste kaj zadovoljne z dr. Kopčavarjevo. Menda je kar veliko odsotna. Stvar je v tem, da sem ravno njo nameravala izbati za zdravnico, ker sedaj imam zdravnika daleč iz Lj. Res je tudi, da grem k zdravniku 1x na 5 let, ampak takrat pa bi rada, da je tam. Kaj menite? Je za izbrati ali ne? Mogoče lahko priporočate koga v ZD Bežigrad?
Hvala!

Kopčavarjeva je sicer super, vendar je res veliko odsotna. Ne rabim je pogosto, ampak ravno takrat naletim na nadomestno, kar se večkrat izkaže za zgrešeno, ker me pač ne pozna in še zdaleč ni tako dober diagnostik kot ona. Meni je bil poleg tega sistem v Zavodu Zdravje, kjer je bila prej, veliko bolj všeč, laboratorij je bil super, tukaj čakaš kot trapast tam gor. Ne vem no, v Zdravju je bila fina tudi dr. Petek, ne vem, ali je še tam, ali je kam šla. Dobro bi bilo izvedeti.

Tudi dr. Petek je takrat odšla v ZD Vič Rudnik, ambulanto je imela na Rudniku. Če je še tam, pa ne vem.

dr. Tamara Fras Stefan na Metelkovi – če še sprejema paciente, pa ne vem

dr. Frasova ni vredu zdravnica, meni je stalno samo nakladala o tem kako super je, da imam nizek pritisk ki ni nevaren in bla bla, totalno pa je spregledala, da se za mojo utrujenostjo skriva bolezen ščitnice. Lp.

New Report

Close