Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? Dr.Bartenjev-izkušnje, naslov?

Dr.Bartenjev-izkušnje, naslov?

Pozdravljeni,

odločila sem se, da bom eno materino znamenje odšla pokazat dermatologu in slišala sem, da je dr.Bartenjev zelo primeren in strokoven za tovrstne zadeve. Zdaj vas prosim za vaše izkušnje. Morda veste kakšna je čakalna doba? Kaj pa samoplačniško?

Pa še nekaj:v imeniku sem zasledila dva naslova z njegovim imenom:Gasparijeva 12 in Derčeva 35. Kje zdaj dela? Morda na obeh lokacijah?

Hvala za vse informacije in lep dan!

Lea

Po novem je Derčeva 35. K Bartenjevu boš prišla na vrsto šele čez nekaj mescev. Ima pa v njegovi Dermatologiji zaposlenih vrsto drugih dermatologov. K njim prideš na vrsto prej. Ali pa tudi v kaki drugi dermatološki ambulanti v Ljubljani. Saj je vseeno. Ni?
Zanimivo, kako ženske bolj tekamo k (moškim) dermatologom, frizerjem, ginekologom….Le zakaj je tako? Potem pa se borimo za enakopravnost, same sebe se…

Same pohvale. Meni je po vseh neuspelih poskusih drugih dermatologov, ozdravil bradavice v peti.
Res sem mu hvaležna!

Tudi jaz pohvale.Pet let nazaj mi je odstranil materino znamenje, lepo zašil, brazgoina se komaj kaj opazi. Ga priporočam, tudi če je malo več za čakati.

Pravilno je Derčeva 35, tel. 514-17-00, dela pa tudi v Kirurškem sanatoriju v Rožni dolini.
Vedi, da je Bartenjev prvi človek v SLO, ki je sploh opravljal laserske operacije kože, torej zelo primeren če bi bilo z znamenjem kaj “narobe”.
Sam sicer godim k Dr. Rogelj Mirjam v isto ambulanto, mi je pa bil Bartenjev dolgo časa zdravnik za moje težave s kožo, tudi sam lahko rečem o njem samo pohvale.

Morda bi ti priporočal za prvi pregled res samoplačniški način, bo dosti hitreje kot naročanje.

Strokovnost Bartenjeva glede kožnih znamenj, ni v direktni korelaciji s spolom. Tip je specializiral to smer (dermatovenerologija ni samo materina znamenja pa mozolji, ampak pašejo zraven še krčne žile, pa spolno prenosljive bolezni, itd.).
Tako, da ja, je št.ena na tem področju, je pa dolga čakalna doba. Pri njem dela tudi dr.Rogelj-Butina, ki je tudi zelo ok.
LP

Ali mogoče katera ve, ali se ukvarja tudi z odpravljanjem prhlaja in težavami povezanimi z njimi? Jaz sem bila pred leti na pregledu pri “opevanem” dr. Kralju, pa ni nič pametnega ugotovil oz. mi je predlagal šampon, ki mi je stanje samo poslabšalo.

Se pridružujem mnenju ,pohvale Dr.Bartenjevu.
Zelo pa bi pohvalila Dr.Mirjam Rogelj,sama obiskujem oba(kdor ima čas)in sem več kot zadovoljna.

***************************** MODERATOR Ličenje make up Branka Pavlovič - VIZAŽISTKA BRANKA BEAUTY CENTER Branka Pavlovič-make up artist Igriška 5 1000 Ljubljana www.brankapavlovic.si [email protected] 05 995 40 10 040 829 988

Moji mami je pred leti odstranil tri zelo grde bradavice na obrazu in ni o njih ne duha ne sluha. Res je lepo opravil. Takrat je bil zaposlen še v KC, tako da so tudi meni dobrodošle informacije, kje dela. Nikoli ne veš…

Z dr. Bartenjev nimam izkušenj, sem pa zelo zadovoljna z Dr. Mirjam Rogelj, ki tudi dela na Derčevi in pa v Kirurškem sanatoriju v Rožni Dolini, tako da bi ti jo priporočala.

Pozdravljeni!
Tudi sama sem se odločila za odstranitev znamenja. Naročili so me k dr. Stojanovič. Ali ima kdo kakšne izkušnje? Hvala in lp.

Pozdravljeni,

pred več kot enim letom sem se naročila k dr. Bartenjevu, kamor me je napotila osebna zdravnica, saj imam kar nekaj kritičnih znamenj, tri pa so mi že postopoma odstranili na dermatološki kliniki. Ko sem prišla končno na vrsto, pa sem bila s pregledom zelo razočarana. Naročili so me namreč k dr. Aleksandru Godiiću in pregled je trajal cca. 30 sekund! Sedel je na drugi strani mize in mi v 10-ih sekundah zrecitiral, da nimam popolnoma nobenega kritičnega znamenja, vsa naj bi bila nesuspektna, na izvid pa je še zapisal, da ni potrebna več nobena kontrola.
Bila sem zelo razočarana, saj sem čakala tako dolgo, na koncu pa sem prišla na vrsto k drugemu, ki me je “preggledal” povsem neprofesionalno in me v manj kot minuti poslal iz ordinacije.
Še kdo morda podobne izkušnje??
Naročit se grem torej nazaj na dermatološko kliniko, kjer so me vzeli resno.

Lp,

Tanja

Pozdravljeni!

Sem bil pri dr. Bartenjevu pred leti in tako nadutega, vase zagledanega moškega pa še nisem srečal. Na bruhanje mi je šlo ob njem. Tudi zato se za zdravljenje pri njem nisem odločil… je bil že v začetni fazi spodkopan odnos zaupanja.

Lp

on je edini ki mi je pomagal.prijazen in zelo zelo dober dermatolog!!!!

“Sem bil pri dr. Bartenjevu pred leti in tako nadutega, vase zagledanega moškega pa še nisem srečal.”
isto je moja prjatlca rekla.

Dr. Mirjam Rogl Butina lahko samo hvalim, hvalim, hvalim, ker se tako posveti bolniku in je nadvse strokovna. Odstranila mi je nekaj materinih znamenj, dve celo na obrazu. Zaradi njenega odnosa in pristopa sem ji zaupala poseg na obrazu in sedaj po več letih vidim, kako je našla pravo mero, koliko globoko izrezati – brazgotine ni, na novo pa nič ne raste. Je pa precej zasedena.

Še en izjemno dober dermatolog je, dr. Borut Žgavec. Dela v KC na dermatološki, ima pa tudi zasebno prakso (Proderma). Pri njem je dobro tudi to, da ima računalniško opremo (fotoaparat + računalnik s programom) za spremljanje materinih znamenj. Torej če jih imate veliko in se spreminjajo/pojavljajo na novo, in če morate pogosto na preventivne preglede, vam lahko najbolj pomagajo pri Prodermi.

Za večja znamenja na obrazu je pa najbolje izbrati plastičnega kirurga. Dr. Franci Planinšek je zagotovo najboljša izbira (dela v KC in v Rožni dolini).

Tudi jaz sem imela take izkušnje z Godićem. Pregled je trajal ca. 30 sekund (tako kot pri vas), nato pa je napisal, da kontrola ni njemu ni potrebna. Ker sem imela zelo slab občutek zaradi enega znamenja, ki je bil tudi čudne barve, sem šla že naslednji dan k osebnemu zdravniku, da mi je dal novo napotnico. Tako da sem šla že ta isti dan z napotnico k dr. Kralju, ki dela sedaj na Rudniku, ker če greš osebno, prej prideš na vrsto. In zato sem čakala le slab mesec. Ko sem bila tam, je bil vik in krik zaradi sumljivega znamenja. Operirana sem bila že ta isti dan. Diagnoza: maligni melanom. In sedaj hodim vsake pol leta na kontrolo (od jemanja kri, ultrazvoka in podobno).
Zato vsakemu odsvetujem pregled pri Godiću!!!!

Sama že vrsto let hodim k dr. Rogljevi v isti ambulanti in sem zelo zadovoljna. V ordinaciji sem bila 30 minut in mi je pregledala vsako znamenje posebej. Vsako leto pred poletjem se grem pogledat, da je potem mir, seveda pa je potrebno plačati, da si hitreje na vrsti. Čakalna doba na prvi pregled s koncesijo je namreč 600 dni, ker sem plčala pa le tri tedne.

ja, dobri so dobri, dragi pa tudi!! Če plačaš potem ni problema…

Podpišem.
Šla sem samoplačniško. Vse je delovalo tako, kot da želi čim prej opraviti z mano. Pri opisovanju simptomov me je prekinjal in ni deloval niti malo zainteresiran za to, kar mu govorim. Bil je nadut in aroganten. Po ponovnem obisku mi je predpisal Medrol, za katerega sem kasneje slišala, da je ekstremno škodljiv za organizem. Ostali dermatologi so mi povedali, da tega nikoli ne predpišejo svojim pacientom, saj zdravilo ob zdravljenju ene bolezni povzroča mnoge druge.
Dr. Bartenjevega močno odsvetujem!

New Report

Close