Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? zobozdravnik Kuliš ali Gašparovič

zobozdravnik Kuliš ali Gašparovič

Pozdravljeni!

Ima kdo izkušnje z zobozdravnikoma Kuliš (Šiška) ali Gašparovič (Bežigrad)?
Hitrost naročanja, cene, kvaliteta storitve?

Hvala!

Hodim h Kulišu in se zadovoljna. Ker je privat, v celoti plačaš iz svojega žepa, jasno….bela plomba od 50-100 eur, odvisno kako velika je….za ostale storitve pa ne vem, ker še nisem rabila drugega kot plombo.
Na vrsto prideš v tednu, dveh…če imaš kaj nujnega te vzamejo takoj brez problema, zelo prijazni…..ko prideš prvič na pregled, je zaželjeno imet čimbolj frišno sliko ortopana, da se zobar seznani s situacijo tvojih zobkov.

lp

Bila dvakrat pri Kulišu (njegovi hčerki), mi je naredila zelo lepo, cena 60,00 eur (večja plomba na šestici-menjava stare + inekcija)

lp,

nataša

nova
Uredništvo priporoča

Gašparovič ni več za Bežigradom, ampak v TPC Murgle. Za moje pojme je super zobar in ga ne zamenjam za nič na svetu!
Sama sem se zelo bala zobozdravnikov in kar nekaj let nisem šla na pregled (pa čeprav se mi je ene par zob polomilo). Znanec mi je priporočil Gašparoviča in sem ga šla pogledat:) No, od takrat se ne bojim več sesti na stol. On je super človek, pomirjujoč in zabaven!
Cene so ugodne – bela plomba na večploskovnem zobu 45€, enoploskovna 35€, puljenje 60€, zdravljenje granuloma 70€ (celotno zdravljenje),… Injekcije so vštete v ceno:)
Sestra ti pri prvem pregledu (25€) naredi predračun. Plačuješ sproti, če pa imaš kaj večjega (mostiček, proteza) pa ko je posegov konec.
Slikanje je brezplačno na licu mesta.
Na prvi pregled čakaš približno 14 dni (če je nujno te vzame prej), potem pa te naroča kar hitro.
Meni je naredil 7 plomb, en zob mi je zdravil pa sem opravila vse v 3-4 tednih. Skupaj sem plačala 270€.

eJ iG, A JE to BORIS in je malo starejši?

Ja, to je Boris:)) In je malo starejši…

VSEKAKOR DR, GAŠPAROVIČ.RES SUPER ZOBOZDRAVNIK! K NJEMU HODI VSA MOJA DRUŽINA, ZNANCI…. OBA STA SUPER, TUDI NJEGOVA SESTRA.TO JE ZDRAVNIK Z VELIKIM OBČUTKOM IN STROKOVNOSTJO!

dr. Kuliš je moj zobozdravnik že leta in mislim, da ni boljšega od njega. Pri njemu imaš res občutek, da bo dal vse od sebe, da ti ozdravi zob. Res, da plačaš kot pri vsakem zasebnem zobozdravniku, ampak se splača. Že zaradi odnosa, je pa tudi vrhunski strokovnjak. Zdaj hodi k njemu oziroma k njegovi hčerki moja sestrična in je tudi zelo zelo zadovoljna.

Bla pri Kulisu in potem se pri njegovi hcerki Andreji- suuuper! Samo priporocam, ker koncno nekdo ve kaj in zakaj kaj dela.

tudi jaz zelo zadovoljna z Andrejo Kuliš,
zelo strokovna

dr. Gašparovič je odličen zobozdravnik in ga priporočam vsem!
Upam, da še dolgo ne bo šel v penzijo! Plača se res iz lastnega žepa, ampak je narejeno kot je treba, brez bolečin, zdravljenje pa traja par tednov, ne pa par mesecev kot pri koncesijskih zobozdravnikih, ki za belo plombo prav tako pobirajo denar.
Dr. Gašparovič je zelo prijazen in zabaven, prav tako pa je prijazna medicinska sestra, ki dela z njim.

gašparevič je ena A

Gašparovič je definitivno ENA A!!!! Jaz sem totalen paranoik kar se zobozdravnikov tiče, pri njemu pa sedem na stol brez problemov. Plombo mi naredi brez injekcije pa čist en mal boli(zoprn mi je edino zvok) pri drugih me je pa še z injekcijo bolel, da sem dostikrat skupaj padla…
Tudi asistentka je zakon. Priporočam!!!!

GAŠPAREVIČ JE ENA AAAAAAA!

A dr. Gašparovič še deluje? Kličem na telefonsko 01 283 43 28 in zvoni v prazno.

ŠE, ŠE DELIJE

Mogoče kakšna informacija zakaj na telefonski številki 01 283 43 28 zvoni v prazno? Menda se na tej telefonski številki naročiš na odzivnik in te kontaktirajo nazaj za termin.

Živjo,

Tudi sama imam problem, da pri naročanju dr. Gašparoviču zvoni v prazno…

Slučajno kdo ve, ali je dr. Gašparovič spremenil tel. številko?

LP

Dr.Marko Kuliš je strokovnjak na svojem področju. Vse kar dela dela z ljubeznijo , posveti se vsakemu zobu,razloži kaj in kako bo delal,potrudi se res v maksimum.Je topel človek, tako da mu lahko zaupaš ,ker pri zobeh smo vsi nejeverni tomaži .Upam da bo še dolgo delal da bom
k njemu lahko hodila popravljat svoje zobke.

Pa od tega hvalisanja samih sebe, lahko dobimo še sladkorno. S takšnimi zadevami forumi izgubljajo vso kredibilnost. Zobarji hvalijo sebe in tolčejo po nevarni konkurenci. Za bruhat.

New Report

Close