Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? NAGY MARIJANA

NAGY MARIJANA

Iščem osebnega zdta ima v Mariboru. Zanima me, kako je ta zdravnica, ker vidim da še sprejema. Ampak šimfajo pa koncesionarje Dentiko, kjer zdravnica dela. Torej iti k njej ali ne…?

Ognite se je na veliko, če je le mogoče.

http://zdravniki.org/marijana-nagy

Moja izkusnja taksna kot so opisali tisti, ki imajo z njo slabe izkusnje.

nova
Uredništvo priporoča

Dentiko tudi sam izrecno odsvetujem. Izjemno slabe izkusnje imam z gospodom Vladanom Božovićem. Druzinski zdravnik mora imeti vsaj malo cloveskih vrednot in sočutja za socloveka.

lp!

Izjemno dobra zdravnica, ki je kratek cas delovala v okviru Dentika je bila Tadeja Purkeljc- ampak je le ta na zalost odsla v Svico.

Ojoj ne bom izgubljal besed😂😂😂😂

Bogi Slovenceljni, zares se mi smilijo. Da imajo na izbiro tako kvalitetno zdravstveno oskrbo. Mojim starsem placujem oskrbo v Avstriji. V Sloveniji bi jih ze zdavnaj pokopali.

ne vem od kod podatek o zdravnici. osebno lahko rečem da je strokovna s potrebno empatijo do pacientov.

Nikakor ne hodite k Nagy,če le imata kakšno drugo možnost. Ali je bolana,ali na dopustu,ko pa je na svojem delovnem mestu je osorna,vzvišena,niti malo sočutna,še avtomehanik ima več sočutja do svojega jeklenega pacienta,kakor ona do svojih,tudi če se pred njenimi vratih zvijaš od bolečine te iz principa ne bo pregledala,če nisi predhodno naročen, skratka za svoje paciente ne naredi ničesar  kar bi lahko bil pokazatelj,da se je v svoj poklic podala iz veselja…če lahko čim dlje od nje in boste dlje zdravi

dr.Nagy najslabša zdravnica vseh časov. vzvišena, tečna, brez sočutja in znanja, Edina svetla točka pri njej je, da ima veliko dopusta in ima takrat nadomestnega zdravnika, ki je vsak boljši od nje. Za dr, Nagy upam, da ni dvignila roke, ko se je zahtevala povišica, ker si tega res ne zasluži, Če premore vsaj malo morale, bi prosila  ministerstvo za zdravje , da ji procente za zdravniško etiko celo odvzamejo, ker je res ne premore. skratka bolje brez zdravnika kot imeti njo

Res, noro je pri njej. Pa čudi me, da se nihče ne spomni in poda kakšno izkušnjo naprej. Res bi bilo potrebno tukaj nekaj narediti. Nima odnosa, res ne.

Zna prav dvigniti glas, se zadere in tudi zaloputne z vrati.

Nisem mogel verjet, ko sem to videl in slišal. Se ne zaveda, da na novi lokaciji več ni sama, ampak je naokoli več pacientov, drugega zdravnika.

Žalostno, prav smilijo se mi ljudje kako to požirajo in ne upajo ukrenit. Se bojijo, da bodo ostali brez zdravnika.

No, tukaj je pacient nula. Žal.

 

Xy

Dr.Nagy najslabša zdravnica vseh časov. Osorna ona in osorni njeni sestri. Veliko je odsotna zaradi dopusta,kar pomeni,da ima Nagyeva vsaj 5x več dopusta kakor drugi zdravniki. Sicer pa tudi če je v službi te nerada vzame,če nisi vsaj 10 prej že naročen in če je le mogoče te pošilja na urgenco. Res grozna zdravnica,ki bi morala nujno pod drobnogled ministerstva za zdravje.

Torej če lahko vstran od nje

Lubi bog, slabše zdravnice pa še ne. Moja hčera hodj k njej, ker živi pod pohorjem in ji je preprosto blizu. Ampak bolj prepotentne zdravnice verjetno Slovenija nima. Komaj da te naroči, najraje te kar pošlje na urgenco, če pa prideš ne naročen pozabi da te bo vzela, tudi če je popolnoma prazna čakalnica. To se je zgodilo moji hčeri in je hčera tudi zabeležla dan in uro, ko je potrebovala pomoč, kaakor tudi slikala popolno prazno čakalnico. Ni je vzela, sestra pa je rekla, da ima zdravnica neko drugo delo. Kakšno prosim, a ni pacient na prvem mestu? Za njo seveda ne. Prepotentna, zrela za odvzem licence

Dr. Nagy je NE-naj-zdravnica. Soglašam z ostalimi – neprijazna, zaverovana vase, te na hitro odpravi. Kartoteke in starih izvodov ne preverja, še na ‘njene’ preiskave jo moraš sam opozoriti, je preveč zasedena in pri vseh njenih pacientih….

In ne smeš zboleti v petek, kar se pogosto zgodi (in še vikend je), ker ambulanta dela samo do 11. ure (sedaj tudi na spletu uradno spremenjen delovni čas, prej do 14.00, vklopljena pa tajnica). Najlažje je poslati paciente na urgenco, kjer je potem potrebno čakati po 6 ur. Le zakaj bi se obremenjevala z delom pri tako ‘polni čakalnici’.

 

New Report

Close