Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? V našem zdravstvu res nekaj ne štima

V našem zdravstvu res nekaj ne štima

V našem zdravstvu res nekaj ne štima. Celotno zdravstvo ne ve, kaj je z menoj narobe in kako naj mi pomaga, razen, da mi je priskrbelo električni invalidski voziček in me upokojilo ter dalo pomočnika, da skrbi zame in opravlja vse delo namesto mene, češ, da je napor zame škodljiv. No, bravo! Rehabilitacije nobene. Na vozičku se tako zdaj smilim sam sebi, medtem ko vsi drugi kaj počnejo. Celotno slovensko zdravstvo je poden od podna. To sploh ni zdravstvo, ampak bolstvo, saj v bistvu le spremlja, kako ljudje zbolevajo in postajajo kripeljni. Žal, ampak lepše besede za tole ni.

Veliko kaj je lahko narobe… Žal si lahko sami najbolje pomagajte. Sam sem bil tudi hudo bolan in vzrok je bila intoleranca na določeno hrano. Z menoj je bilo vse narobe, od genov do ščitnice, uničeno črevesje, rana na želodcu, krvavitve, hujšanje (20 kg v 2 mesecih). In niso ugotovili vzroka! Namesto tega so mi dali napotnico za psihiatra 🙂 Na koncu sem sam ugotovil, da se moram izogibat določene hrane (jajca, kravje mleko). Je pa tk, da takrat ko sem jim govoril kakšne težave imam me sploh niso poslušali ali pa so rekli, da ima marsikdo takšne težave in da ni tako hudo :). V glavnem narobe svet in se mi zdi, da bi oni rabli psihiatra… Zelo pomembno je, da dobite dobrega strokovnjaka v zdravstvu, ker večina je slabih!

New Report

Close