Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? Zobozdravniki na Hrvaškem

Zobozdravniki na Hrvaškem

Imam resne težave z zobmi, ponudbe v Ljubljani so zelo drage. O zobozdravnikih na Hrvaškem sem prebral v Delu – Otroimplant in Štimac center dentalne medicine. A mogoče kdo kaj ve o teh zobozdravnikih? Ali mi lahko koga priporočate (Ortoimplant ali Štimac centar dentalne medicine)?

http://siol.net/novice/slovenija/zobozdravniki-se-bojijo-hrvatov-430628?utm_medium=email&utm_source=newsletter_1367&utm_campaign=zobozdravniki-se-bojijo-hrvatov

Živijo,

jaz sem tudi v DELU videl oglas za Štimac ter sem jim poslal e-mail. Po e-mailu so mi poslali okvirno ponudbo ter sem se dogovoril za termin. Pregled imam naslednji teden. Bom napisal vtise.

nova
Uredništvo priporoča

Odlično, hvala! Jaz še vedno raziskujem in iščem priporočilo. Prosim, napiši vtise in kakšne su cene.

V ponedeljek sem bil na pregledu v ordinaciji Štimac ter sam bil presenečen nad pristopom do pacienta. Centar je zelo velik, zelo lepo urejeno in osebje je zelo prijazno. Bil sem na pregledu pri zobozdravnici Maji Jagodić Štimac, ki je lastnica Centra. Pogovarjala sva se o ponudbi katera je 90% točna. Nekatere spremenbe so se zgodile, ampak so informacije, katere sem dobil, točne.

Zobozdravnica Maja Jagodić-Štimac je zelo prijazna ter sva se dogovorila za termin posega. S posegom vgradnje zobnih vsadkov bom krenil na začetku leta 2017, tedaj bom platil nekatere posege. Za gotovinsko plačilo ponuajo 10% popusta in je to odlično.
Priporočam Štimac center!
Lep pozdrav,
Aleš.

Veliko hvala na informacijah. Kakšne so cene in cena zobnega vsadka je?

Veliko hvala Aleš. Tudi me interesira cena zobnega vsadka in zobnih kron? Ali ponujajo garancijo na zobne vsadke in zobne krone?

Cena zobnega vsadka je 457€, dogradnja – 135€. Cena kovinsko-keramičke zobne krone na zobnem vsadku je 255€. Kovinsko-keramička zobna krona stane 200 €.

Razumel sem – Štimac center daja doživljensko garancijo za zobne vsadke, za zobne krone garancija je 5 let.

Veliko hvala na informacijah. Mislim, da bom jih poklical ter dogovoril pregled zato ker me interesira njihova ponudba storitev. 

Jaz sem bila na pregledu v polikliniki Bagatin, Štimac centru in v Ortoimplantu.

Vsi so bili zelo profesionalni ter so mi pojasnili potrebne posege in finančni načrt. Posegi katere so mi ponujali so bili, večinoma, enaki, ampak imajo velike razlike. Moja težava so zelo dotrajni zobi (začetek parodontoze) ter pomanjkanje zob. Želela sam ohraniti svoje zobe, na koncu so mi samo v Štimac centru povedali da bodo poskusili zdraviti zobe ter jih ohraniti. Cena v Štimac centru je korektna, ponudba Ortoimplanta je bila zelo podobna, ponudba Bagatina je bila nekaj večja. Vsakakor, cene so nižje v Zagrebu.

Jaz se še nisam odločila za začetak posega, ampak načrtujem da bom skoraj odločila ter krenila v posege.

Jaz sem brala o Štimac centru v časopisih in so mi zelo všeč transformacije. A znaš mogoče kakšne so im cene all on four? Koliko se dolgo čaka za pregled? A je pregled brezplačen?

Jaz sem od prvega klica dobil termin za pregled za 3 dni. Center je zelo lepo urejen, imajo veliko zobozdravnikov. Punce na recepciji so zelo simpatične ter vam bodo vse pojasnile ko gre za plačilo. Pregled in ortopan sta brezplačni.

Tako kako je Urh_Kol napisal, pregled in otropan sta brezplačni. Ceno all on four ne znam, ampak jih lahko pokličeš ali jim pošlješ mail.

Ker se odločam, kam na poseg (implantat), sem malo raziskoval na spletu. Našel sem tole temo, ki pa me niti malo ne prepriča, ker v njej kvazi Slovenci debatirajo, kako so (bodo) šli k zobarju na Hrvaško, pri tem pa pišejo napol v hrvaščini. V bistvu je prav smešno.

Se pravi, da gre za zelo prozorno reklamo.

Ali ima kdo bolj resnične izkušnje z zobarji na Hrvaškem?

Moja punca je bila poskusno na hrvaškem pri zobozdravniku. Nekaj časa sva bila res skeptična in nisva znala oceniti njegove kvalitete. Glede na obiske sva vedela, da je nežen in se pacientu resnično posveti, vendar glede ocenjevanja kvalitete nisva pravi naslov, saj se glede zobarskih del ne spoznava.
Vendar sva tudi na to od strokovnjaka v sloveniji dobila pozitiven odgovor. Presenetilo naju je enkrat, ko je šla punca k zobozdravnici v sloveniji in jo je zobozdravnica vprašala kdo ji je naredu tako zelo lepo plombo/implantat, saj je rekla da je narejen perfektno (ne spomnim se točno kaj so ji takrat rihtal. 🙁

Od takrat naprej oba hodiva na hrvaško k zobozdravniku, saj je prijazen, se nama posveti in nama točno razloži kaj bo naredil oz. je potrebno narediti + kvaliteten. No pa še veliko ceneje je kot v sloveniji.

Pozdravljeni, hvala za info.. Prosim vas, če mi lahko zaupate kdo je tale vaš zobozdravnik? Hvala.. Lp

Sama nima izkušenj, poznam ljudi ki se pohvalijo npr. eni hodijo v Samobor zobozdravnica Sanja in drugi k sestram Galekovič.
Baje so zadovoljni.

Na Hrvaškem sem imela zelo različne izkušnje – dobre in slabe, tako kot tudi v Slo. Žal je dober zobozdravnik nehal delati. Kasneje sem bila v Samoborju pri dr. Dinu Jeričeviću – katastrofa. Vse kar je naredil je bilo slabo narejeno, ni imel niti asistenta – delal je sam. Ko sem želela popravilo se je potuhnil. Močno odsvetujem.
Ima kdo kakšne nove informacije o dobrem zobozdravniku?

New Report

Close