Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? The Witcher is accessible

The Witcher is accessible

If you’re accepting agitation arena The Witcher : Agrarian Hunt RuneScape 3 Gold on Xbox One appropriate now, it’s not just you. Microsoft has accepted an Xbox Reside affair is preventing players from accessing the game. Are you clumsy to barrage or install The Witcher : Agrarian Hunt? We’re alive to abode this ASAP! Acknowledgment for blockage patient. We’ll ample you in as anon as we apperceive more, an amend from PM Pacific reads on the Xbox Reside Cachet page.Over on Microsoft’s forums and Reddit, players are advertisement that they’re accepting the Error Cipher x de.

The Witcher is accessible now aloft PC, Xbox One, and PS Cheap RS3 Gold. It acclimatized near-unanimous acclaim aloft absolution endure month, with GameSpot giving the open-world RPG a score.Developer CD Projekt Red continues to amend and abuse the game, with the latest patch–this one acclimation an XP bug and more–due to admission ancient soon.Are you accepting issues with your archetype of The Witcher on Xbox One? Let us apperceive in the comments below.

aj jem spik inglišh veri betr of ju


Kaj je witcher? Za witch vem da pomeni carovnica ampak kaj je witcher?
Tista serija knjig in video iger o nekih cudnih lovcih na posasti z macjimi ocmi?

nova
Uredništvo priporoča


Kaj je witcher? Za witch vem da pomeni carovnica ampak kaj je witcher?
Tista serija knjig in video iger o nekih cudnih lovcih na posasti z macjimi ocmi?
[/quote]

Ja. Igra je ful dobra. Totalno neki levi poljski (?) studio jo je razvil, ampak že dolgo ni prišlo nič s tako zanimivo zgodbo iz mainstream studijev.

Ampak citirani odstavek je pa res… mislim, da ga še google translate ne bi znal sestavit, pa je to njegova posebna specialiteta 😀

Ja. Igra je ful dobra. Totalno neki levi poljski (?) studio jo je razvil, ampak že dolgo ni prišlo nič s tako zanimivo zgodbo iz mainstream studijev.

Ampak citirani odstavek je pa res… mislim, da ga še google translate ne bi znal sestavit, pa je to njegova posebna specialiteta 😀
[/quote]
To je tista igra o kateri so vsi govorili in se zdaj vsi govorijo o njej?
Tista ji ima izredno odlicno grafiko, zgodbo, izredno odprt svet ki igralcu dopusca veliko odlocitev in svobodnih dejanj?
Spomnim se da sem kaksno leto nazaj gledala trailer za Witcher 2. To je ze tudi verjetno iz leta 2011 ali pa 2012. Spomnim se da je bila neka scena ko je morilec prisel na ladjo, v pocasnem posnetku pobil vse viteze in vso osebje ter potem se kralja in mu odrezal glavo.
Jaz sploh nisem vedela kaksna je zgodba.
Pa saj za novo igro tudi nic ne vem.
Kaj tocno pa so potem Witcherji?
Placani morilci?


To je tista igra o kateri so vsi govorili in se zdaj vsi govorijo o njej?
Tista ji ima izredno odlicno grafiko, zgodbo, izredno odprt svet ki igralcu dopusca veliko odlocitev in svobodnih dejanj?
Spomnim se da sem kaksno leto nazaj gledala trailer za Witcher 2. To je ze tudi verjetno iz leta 2011 ali pa 2012. Spomnim se da je bila neka scena ko je morilec prisel na ladjo, v pocasnem posnetku pobil vse viteze in vso osebje ter potem se kralja in mu odrezal glavo.
Jaz sploh nisem vedela kaksna je zgodba.
Pa saj za novo igro tudi nic ne vem.
Kaj tocno pa so potem Witcherji?
Placani morilci?
[/quote]

Witcherji so witch-hunterji oz monster-hunterji, ki imajo nadnaravne sposobnosti že v otroštvu in potem za to trenurajo. Jaz sem igrala samo 1., mi je pa brat pokazal tudi 2. in 3. Meni je všeč, da moraš v bistvu sprejemat odločitve ki niso moralno črno-bele, posledice odločitev se pa pogosto pokažejo veliko veliko kasneje. Pa všeč mi je tudi, ker je drugi “fond” pošasti, kot sem jih navajena iz iger – navadno temeljijo na nordijski in anglo-saški mitologiji, tukaj je pa slovanska.

Witcherji so witch-hunterji oz monster-hunterji, ki imajo nadnaravne sposobnosti že v otroštvu in potem za to trenurajo. Jaz sem igrala samo 1., mi je pa brat pokazal tudi 2. in 3. Meni je všeč, da moraš v bistvu sprejemat odločitve ki niso moralno črno-bele, posledice odločitev se pa pogosto pokažejo veliko veliko kasneje. Pa všeč mi je tudi, ker je drugi “fond” pošasti, kot sem jih navajena iz iger – navadno temeljijo na nordijski in anglo-saški mitologiji, tukaj je pa slovanska.
[/quote]

Hvala.
In kdo vse so witcherji? Oziroma koliko jih je?
Kdo je najboljsi?

Hvala.
In kdo vse so witcherji? Oziroma koliko jih je?
Kdo je najboljsi?
[/quote]

Če me sprašujete za knjige, potem vam ne znam odgovorit, ker jih nisem prebrala. V videoigri jih je malo, so tipo nadnaravni, genetsko modificirani. Zgodba sledi enemu, ki mu je ime Geralt of Rivia. Njegove dogodivščine igrate, pač-

Če me sprašujete za knjige, potem vam ne znam odgovorit, ker jih nisem prebrala. V videoigri jih je malo, so tipo nadnaravni, genetsko modificirani. Zgodba sledi enemu, ki mu je ime Geralt of Rivia. Njegove dogodivščine igrate, pač-
[/quote]
Hvala spet.
Sem nekaj iskala na internetu pa sem nasla par podatkov.
Pogledala sem tudi napovednike, zgodbe na internetu…
Pa se splaca kupiti to video igro?
Drugace sem igrala Mafijo 3, Skyrim, Hitman 6… Pa sem tudi nekaj slisala glede teh iger pa se mi nikoli niso zdele kaj prevec zanimive.
Kaksno je pa tule mnenje?
Jaz si jo bom kupila, ce se seveda splaca.
Ker zgodba se mi zdi res izjemna

mislim.. vi prestavljate teme očitno, tak, ko vam paše… kaj dela ta tema za forumu zdravstvo?


To je pa res. Ampak pusti nam malo veselja

New Report

Close