Najdi forum

Lepo prosim vse skrbne mamice in očke, če mi lahko svetujeto ime res dobrega razvojnega pediatra v okolici Ljubljane. Moj sin ima namreč zaostanek na področju govora in socializacije, zato smo bili napoteni v razvojno. Drugače smo iz obale, pa nam ta naša ambulanta ne ustreza.

Vsem najlepša hvala za nasvet že vnaprej!

Spike,

kam v razvojno ambulanto bodo vsekakor dobrodošle izkušnje staršev.
Kar pa se govora tiče – obiskujete logopeda?

Lep pozdrav in lep dan, Petra _______________________________________ Bolečina ni nič manjša, samo s časoma se naučiš živeti z njo. Cmok v nebesa, tvoja mami

Če se prav spomnim imajo ogromno obravnav za otroke s PP v Portorožu (Center za korekcijo sluha in govora), a mislim da ne pediatra.

nova
Uredništvo priporoča

Zelo dobre izkušnje imam z dr. Drobež Janja iz Zd Šiška, Ljubljana.
Zelo si vzame čas za vsakega otroka in tudi ona pošilja naprej k logopedu,…

Hvala lepa vsem za odgovore…logopeta ne obiskujemo še, saj je naš sinko sedaj star le 20 mesecev in pediatrinja pravi, da moramo še malo počakati. Problem pa je v tem, da je grozno trmast in noče nič ponavljati za mano. Dela vse po svoje in samo kar on hoče.

Spike,

prosim preberite si moj odgovor (o razvoju govora) na http://med.over.net/forum5/read.php?126,4098942,4101440#msg-4101440.

Govora se otrok ne uči s ponavljanjem. Ampak s tem, da besedo sliši v čim več različnih govornih situacijah, besednih vezah…

Lep pozdrav in lep dan, Petra _______________________________________ Bolečina ni nič manjša, samo s časoma se naučiš živeti z njo. Cmok v nebesa, tvoja mami

mi smo iz gorenjske in se vozimo 140 km do ljubljane v razvojno ( dr.Drobež), ravno zato,ker smo zelo zadovoljni, mala napreduje v vsem pogledih.Ni nam žal denarja,kilometrov, časa, truda…
Ne bom pozabila dneva,ko je zdravnica zbolela in nas ni dobila doma,da bi nas po telefonu obvestila naj ne hodimo, niti na gsm se nismo javili in naslednji dan šli na pregled, pa je zdravnica (dr.Drobež) kljub bolezni kar v trenerki prišla v ordinacijo (kar ne bi storil skoraj noben zdravnik, ampak bi na vrata napisal “zaradi bolezni zaprto”), prišla je samo zaradi nas (samo nas je vzela in pregledala, vsem ostalim je uspela sporočiti), z obrazložitvijo, da razume, da se pripeljemo vsakič od daleč in da ne bi zastonj hodili..Res same pohvale…

katja

Ja, tudi za nas je dr. Drobež najboljša razvojna zdravnica! Vzame si čas in za otroka, še največ pa za starše! Dojemljiva je tudi za novosti, ki jih starši samo opazimo (glede zdravljenja mislim).
Super je!

Natalija

Pozdravljeni,

tudi naš sin je hodil in ima še vedno letne preglede pri dr. Drobeževi. Lahko govorim o samih presežkih v smislu pohvale. Že ko se je odločila, da je več ne potrebujeva, si je premislila in rekla, da bi ga rada vseeno videla enkrat letno, tako spremlja njegov napredek. To nama s partnerjem vliva občutek zaupanja, da le nisi prepuščen sam sebi. Res si vzame čas in te POSLUŠA . SLIŠI tvoje probleme, te usmerja, svetuje. Za nas se je res potrudila in nam stala ob strani, ko smo iz istega ZD dobila pod noge polena iz služb, ki bi morale najbol odgovorno pomagati in svetovai staršem. Hvala ji tisočkrat, pa je še premalo.

Zelo nestrokovno diskriminatorno obnasanje zdravnice dr. Janje Drobež, ce otrok nima v druzini moske figure. Zal ji je pridiga o tem bolj pomembna kot razvoj oz. diagnoza otroka. Ce ste v taki situaciji vam jo zelo odsvetujem.

Zelo nestrokovno diskriminatorno obnasanje zdravnice dr. JD, ce otrok nima v druzini moske figure. Zal ji je pridiga o tem bolj pomembna kot razvoj oz. diagnoza otroka. Ce ste v taki situaciji vam jo zelo odsvetujem.

Ajtakm
v Všem sporočilu sem ime in priimek zapisala z inicialkami.
lep pozdrav, Petra Tomc Šavora

Lep pozdrav in lep dan, Petra _______________________________________ Bolečina ni nič manjša, samo s časoma se naučiš živeti z njo. Cmok v nebesa, tvoja mami

New Report

Close