Najdi forum

Pozdravljeni
Sploh ne vem kje naj začnem
Stara sem 22 do zaključnega tretjega letnika gimnazije sem obiskovala gimnazijo potem sem se zaradi šikaniranja vrstnikov izpisala
Kot 21 letnik sem poskušala opraviti maturo ( s pripravami doma inštrukcijami za matematiko…) Vse predmete sem opravila zadovoljivo razen matematike. Na pisnem izpitu 40proc na ustnem popolna blokada tresenje nezmožnost odgovarjanju itd
Imam motnjo koncentracije težko se vključim v družbo pogovor. Delam preko interneta ne morem si zamisliti sebe v normalni službi
Zelo si želim maturirati ampak ne je strah poizkusiti ponovno. Naj tudi omenim da se prvih 12let življenja ne spomnim in imam zelo slabe spomine na mladost
Kakšen nasvet

“22 letnica”

predlagam, da poiščete pomoč, ne samo v smislu inštrukcij. Mogoče bi vam pomagala tudi meditacija za premogovanje strahu oz. strahov. Če nsite bili uspešni na prvem roku, ovbstajajot tudi pripravljalnice na maturitne izpite. Ne obupati, za vsakim dežjem, vedno posije sonce in zapiha veter, da prežene temne oblake.

Lep pozdrav in lep dan, Petra _______________________________________ Bolečina ni nič manjša, samo s časoma se naučiš živeti z njo. Cmok v nebesa, tvoja mami

New Report

Close