Najdi forum

Menjava razvojnega pediatra

Pozdravljeni, zanima me, ali imamo starši pravico menjave otrokovega razvojnega pediatra. Otrok ima namreč cerebralno paralizo, sicer bolj blago in bi po mnenju zdravnice potreboval fizioterapijo 1krat na teden in ker je potem v praksi zaradi zasedenosti v razvojni niso zagotoviti, starša plačujeva dodatne terapije na domu. Terapevtki delata po enaki metodi in obe je učila ista mentorica. Zdravnica nama sponaša, da sva zato problematična in skodiva otroku. Nadaljno obravnavo nam je pri nevrologu zagotovila pediatrinja in posledicno tudi obravnavo v uri soca. Zdravnica tudi ni delala v najvecjo korist, ker mu je za leto in pol odvzela terapijo in se je stanje poslabsalo, zdaj ga bo kar tezko popraviti. Pred casom sem hotela sina narociti pri drugi zdravnici, pa ga nihce ni upal prevzeti zaradi moci sedanje zdravnice, tudi v drugi enoti ne. Zdaj me zanima, ali imava starsa pravico do menjave in ali morava navajati razlog. Tudi psihologinja je mnenja, da bi sin rabil se logopedsko obravnavo v razvojni, pa je ne dobimo. Kaksne so nase pravice glede menjave? Hvala in lep pozdrav.

Bikereri
seveda imate možnost menjave. Vprašanje pa je od kod ste in kam bi se morali voziti napreglede.

Lep pozdrav in lep dan, Petra _______________________________________ Bolečina ni nič manjša, samo s časoma se naučiš živeti z njo. Cmok v nebesa, tvoja mami

New Report

Close