Najdi forum

Pozdravljeni,

z otrokom sva bila napotena k logopedu, ker je začel pozno govoriti (pri dobrih treh letih). Sedaj pri štirih in pol govori vendar ne izgovarja vseh glasov v vsaki besedi (primer kladivo=divo). Otrok je res bolj zadržanega tipa. Vsakič, ko sva prišla na obisk (tako ali tako je bil le na nekaj mesecev) je bil otrok tiho, ni želel sodelovati, bila sva skupaj v ambulanti na željo logopedinje in vsakič, ker je bil tiho, sem bila pospremljena z očitki (med vrsticami), da otrok dela kot mu paše, tako da sem pred vsakim vnovičnem obiskom jaz doživljala travme. Vedno sva dobila nekaj nalog, ki naj bi jih vadila doma. Ker bi rada preverila ali morda z logopedinjo ne znamo ustvarit prave sinergije bi želela na posvet še h kakšnemu logopedu, ki bi se znal sproščeno spustit na otrokov nivo. Naj povem, da je bil otrok v isti ustanovi pri posvetu pri psihologinji (zaradi dodatne strokovne pomoči v vrtcu na področju govora), prvič jo je videl, sam je sedel pri njej v ambulanti, kot je zahtevala, in ni bilo težave s sodelovanjem. Mi znate svetovati kakšnega primernega logopeda? Najlepša hvala.

Mirchy
seveda lahko poiščete drugega logopea ali drugo mnenje.

Lep pozdrav in lep dan, Petra _______________________________________ Bolečina ni nič manjša, samo s časoma se naučiš živeti z njo. Cmok v nebesa, tvoja mami

New Report

Close