Najdi forum

Pozdravljeni.
Vprasanja sem ze objavila, a na drugem forumu in nisem dobila odgovora, zato poskusam se tu. Ce tema ne spada sem se opravicujem 🙂
Zanimam se za studij logopedije, ker pa je razpis na vsaki dve leti se mi zdi, da ga v letu, ko se bom vpisala na studij, ne bo. Zato me zanimajo podobne smeri, smeri v katerih lahko delam individualno z otrokom ali pa mogoce z gluhimi ljudmi. Je kaksne moznost da pridem na logopedijo brez da cakam eno leto? Mi kaksen studij omogoca kasnejsi prepis na logopedijo? Se mi studij v tej smeri sploh splaca?
Zanima me tudi mnenje starsev, ki so se srecali z logopedom. Se vam zdi da jih primanjkuje? Kako tocno poteka njihovo delo? Kdo se vam zdi primeren za to delo?

Upam da tu dobim odgovore.
Lep pozdrav

se upala, da se vam bo kdo oglasil. Individualno delajo z otroci tudi defektologi (študij je tudi na Pedagoški v LJ).

Lep pozdrav in lep dan, Petra _______________________________________ Bolečina ni nič manjša, samo s časoma se naučiš živeti z njo. Cmok v nebesa, tvoja mami

Živjo,

kolikor je meni znano, so logopedi precej iskani. V našem kraju je recimo že zelo dolgo objavljen razpis za logopeda, pa ga še nismo dobili.

New Report

Close