Najdi forum

Vprasanje za mame otrok z avtizmom

Pozdravljeni, zanima me, ali je katera mama ki ima otroka z avtizmom, med nosecnostjo jemala antideptesive? Moj otrpk ima cune znake in sedaj se obtozujem in zrem, ker sem poslusala psihiatre in med nosecnoatjo jemala AD-je. Hvala

To je vprašanje za vrača v Afriki, ker samo oni bi ti znali odgovoriti. Zdravniki bodo zmajali z glavo, laiki pa ne bodo dali pravega odgovora. Ker to je ravno tako, kot če bi se spraševala, ali je za bolezen krivo cepljenje – zdravniki bodo zanikali, zagovorniki svobodnega odločanja o cepljenju pa bodo rekli, da je bolezen posledica cepljenja, če je nastala kadarkoli po cepljenju.

Vse svoje življenje (vključno z nosečnostjo) sem jedla zdravo, nikoli kadila, minimalno konzumirala alkohol, zdravila jemala le, ko so mi jih zdravniki predpisali, pa imam sina z diagnozo SAM. Ne obtožuj se. Ne veš kaj je sprožilo motnjo v razvoju. Tudi strokovnjaki si niso enotni kateri so nedvoumni vzroki – vedno je govora o kombinaciji dejavnikov.
Imej rada otroka, takšnega kot je in mu pomagaj, da bo čimbolj uspešen.
Ko ti bo hudo pa se ugrizni v ustnico in si misli, da bo jutri nov dan, ki bo sigurno boljši.
Srečno in vse dobro tebi in malčku.

New Report

Close