Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Moški, po 39. letu

Default avatar

enTip

Odplavaj stran. Ta luč ni tebi namenjena...
Default avatar

Goldfish

Veš kakšen mir bo, ko me ne bo več:). Vsi srečni in zadovoljeni.
Default avatar

enTip

Upam da te požre kak morski pes. Uboga žival ampak...
Default avatar

Goldfish

Sem iz osrednje Slo. Po čem sklepaš, da bi bila Gorenjka? A sem kje rekla ejga:)).
Default avatar

Goldfish

Kaj je bilo tipično gorenjsko? Alora že ne, čuj tudi ne...povej:).
Default avatar

Goldfish

Pa dobr, saj sploh ni bistveno od kod je kdo.
Default avatar

Goldfish

Seba, tebe sem imela za pod 39:). Zdaj pa vidim, kako te je prizadel ta post, torej si nad 39:).
Default avatar

enTip

seba111 je napisal/a:
Ali meniš, da so deklice 19-25 neka merodajna skupina?
Default avatar

matjazko

Gazela je napisal/a:
25-letnice so otroci? :)) Nekatere ženske imajo v teh letih 5-letne otroke, tudi z 39 letniki. ;)
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

matjazko

Robi... je napisal/a:
Ja, ja, prej ženska zavist, zdaj pa še moška lisica o kislem grozdju. :)
No, povej, koliko marketinško zainteresiranih deklet je že kdajkoli (po)kazalo interes zate, Robi? ;)
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

Gazela

matjazko je napisal/a:
Kakšna zavist neki! Predlagam, da post komentirajo moški okrog 40 in naj mi pove kdo pri milem bogu hoče 20 letnico? Enkrat mlajo od sebe, kot da bi svojega otroka pecal!!To ptrebujejo le nedozoreli plejboji. Jaz lahko za sebe rečem, ko sem bila stara 20 so mi bili všeč 20 letniki nekaj let+ in to tudi vsem mojim kolegicam. Sem pa imela nekaj časa cimro, ki je imela 35 letnika in takrat se je meni zdelo da ima starca - no potem pa sem zvedla, da jele njegova ljubica in da ji kupuje stvari. Tako je to in dajte se moški sprijaznit s tem. Res vam ne bi škodila kakšna literatura. Sprejmite svoja leta, saj ste z leti vedno bolj šarmanti ampak za ženske do največ -10 let.
Default avatar

Goldfish

seba111 je napisal/a:
To se pa žensk ne sprašuje:)).