Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Moški, po 39. letu

Default avatar

enTip

Noup ni mi treba in tud ne bom. Ampak včeraj nisi bila nataknjena. Za predvčeraj se pa ne spomnim, je že predaleč :)
Kdo te spreminja? Imaš preganjavico? Si kakršna si, ne vidim razloga zakaj bi te kdo spreminjal..
Default avatar

Goldfish

Ti me na vsak način želiš po svoji podobi. Saj nisem več stara 7 let, da bi me lahko gnetel kot glino:))). Alora, posveti se keri drugi.
Default avatar

enTip

Hmmm A se ti še s kom pogovarjaš, pa jaz ne vidim njegovih postov... ali pa je eden od naju nor. Nekaj bo.
A si sploh prebrala kaj si nazadnje napisala in če si meni replicirala.... naj ti povem tvoja replika nima ne repa ne glave. Kaj si hotela s tem sploh povedat?
Default avatar

Goldfish

Povej, kje si izgubil rdečo nit, da ti lahko pomagam?:))
Default avatar

enTip

Povej, kje v mojih postih si zaznala željo po gnetenju tebe oz spreminjanju tebe po moji podobi? :)
Ajde začniva tukaj...
Pa pohiti ker grem na kavo
Default avatar

Enostavno Bog

Sicer pa, ko že govorimo o "zabavnem" prcanju. Matkića jebeš v glavo, s podatki, ki nam jih je sam izdal, torej, predvidevam, da so resnični. Ko bi pa tebe kdo na podoben način prcal, glede videza, bi bila pa prec užaljena. Dvojna merila opet in ja ful si zabavna...me zanima za koga.
Default avatar

enTip

Enostavno Bog je napisal/a:
Ti lahko jaz povem? Z tisto bjondo v njenem ogledalu ... :)
Default avatar

Goldfish

EB, prcaj me glede tistega, v kar si prepričan, da je res in sem kdaj v preteklosti povedala. Če si tako načelen, potem bodi povsod, a ne. Poznaš moj videz? Ne. Torej, o čem bi rad diskutiral? O tisti majonezi, ki jo šparaš za mene, ker v mojem hladilniku je ne boš našel.
Default avatar

Enostavno Bog

Nič v zvezi s tabo ni resnično. Če se pa že imaš za tok pogumno, potem nam pa prilepi svojo fotko gor ;)
Default avatar

Enostavno Bog

Prpa.
Default avatar

Goldfish

Kmet z vilami. Samo nasajaš, brez efekta. Naredi že nekaj iz sebe, za sebe, za druge.
Default avatar

Goldfish

enTip je napisal/a:
Ker ti skoz nekaj ne paše. Potem se sprijazni s tem, kar vidiš.
Default avatar

Enostavno Bog

Trying too hard. Tvojim štosom se že dolgo noben več ne smeji...
Default avatar

enTip

Goldfish je napisal/a:
Nič ne vidim :) A je kdo luč ugasnil?
Default avatar

Goldfish

Enostavno Bog je napisal/a:
Saj to ni moje poslanstvo.
Default avatar

Goldfish

enTip je napisal/a:
Posveti kje drugje, a prou? Nimava se o čem zgovarjat.
Default avatar

enTip

Uf je danes en težek dan zgleda :)