Ženski in Moški čvek

znaki, ki kažejo na slabega moškega :)

Default avatar

Goldfish

Matkic je napisal/a:
Grozno ej, boš lahko spal?:)))
Default avatar

Calypso

Spider je napisal/a:
Kaj si to napisal? Vse skupaj zveni kot cvilež v prazno Luno. No ja, kar potolaži se, ni s tem nič narobe, zato je čvek :D
Default avatar

Bikini_

Matkic je napisal/a:
Eh nič generation gap pač. :)
Default avatar

antilopa

m111 je napisal/a:
Kratek, a obenem dober nasvet. Res je najpomembneje to, kaj moški dejansko naredi zate.
Default avatar

it

Spider je napisal/a:
Ja, imaš prav. Ženske ali bolje dekleta, res "ljubijo barabe".

Jaz mislim, da si vsak želi neke vrste moči. Mogoče je to nekaj takega, kot iz pravljice Lepotica in zver. Saj poznaš, ko lepotica ljubi zver in potem se zver spremeni v princa. Nekaj takega.

No, to je tako dolgo, dokler je to dekle. Ko dekle postane ženska, pa to mine. Torej, dokler dekle (otročja, nezrela... ženska) želi moškega zaradi tega, da ga bo lahko spremenila, oz. se bo ob njej čudežno spremenil, je to zato, ker si želi neke moči. Ta želja mogoče nikoli ne zapusti ženske duše oz. razmišljanja, vendar ko si starejši, zrelejši, z več izkušenj in izoblikovanostjo življenja, pa veš, da je to samo iluzija, pravljica (da bi moškega lahko tako spremenila) in posledično ob takem moškem ne vidiš smisla mu namenjat čas in pozornost, ga ljubiti, zato se obrneš stran in odideš.
Default avatar

antilopa

It, res je vse, kar si napisala. Obstaja sicer določen procent moških za katere je bolje, da ostanejo samski. Samo težava nastane takrat, ko mama umre. Takrat pa je treba pod nujno najti nadomestno mamo. :)) In, dejansko mora biti ta ženska kot njegova mama. Samo štos je v tem, da je mama marsikaj odpustila in pozabila, ker je šlo za njenega sina, njeno kri, ženska pa ni tako potrpežljiva in ji za vsako ceno ni treba ostati v takem (uničujočem) odnosu.
Default avatar

poet

antilopa je napisal/a:
Še v svetem pismu piše, po njih dejanjih so jih sodili, ne po njih besedah....
Osebno pa dobim mozolje, ko kdo o svoji punci, ženi ali partnerki govori kot o "svoji babi"...in potem pričakuje, da ga bo spoštovala...
Default avatar

sedaj veš?

Izogiba se naj značajem in lastnostim moškim tega MŽ čveka.
Default avatar

antilopa

poet je napisal/a:
Jaz dobim mozolje tudi brez tega. :))) Drugače pa so še hujše zadeve, ko te moški prizadene kot je izraz "moja baba".

Glede citiranja Biblije - spomnil si me na tisti film Klient, kjer Tommy Lee Jones igra državnega tožilca, ki v sodni dvorani citira Biblijo. :)))
Default avatar

Matkic

it je napisal/a:
Maš prav it.... deloma... samo problem (ali pa za moške kot so Spider, Sadni itd sreča) je v tem da danes večino žensk ne odraste več :) ker so še pri 30tih ene take kot da bi bile 21.... No saj moški smo še slabši ampak nam je to že od nekdaj tako ''dano'' ženske pa so komaj te nove generacije take tiste od 1980+

Jaz če grem ven vidim polno neodgovornih 25-30 letnic vsak vikend... pa živim na Ptuju... torej v relativno majhnem mestu. Spider in Sadni pa lahko povesta kako je v MB in LJ....
..............................................................................................
''Your time is the greatest gift you can give to someone.''
- Rick Warren
Default avatar

Bikini_

Matkic je napisal/a:
Maš prav it.... deloma... samo problem (ali pa za moške kot so Spider, Sadni itd sreča) je v tem da danes večino žensk ne odraste več :) ker so še pri 30tih ene take kot da bi bile 21.... No saj moški smo še slabši ampak nam je to že od nekdaj tako ''dano'' ženske pa so komaj te nove generacije take tiste od 1980+

Jaz če grem ven vidim polno neodgovornih 25-30 letnic vsak vikend... pa živim na Ptuju... torej v relativno majhnem mestu. Spider in Sadni pa lahko povesta kako je v MB in LJ....[/quote]

A misliš, da pri moških "nove generacije" 1980+ pa ni razlik v primerjavi s starejšimi? :)
BTW, a nisi ti tudi "nova generacija"?
Default avatar

Matkic

Bikini_ je napisal/a:

A misliš, da pri moških "nove generacije" 1980+ pa ni razlik v primerjavi s starejšimi? :)
BTW, a nisi ti tudi "nova generacija"?[/quote]

Jaz za starejše ne vem... moja družba se običajno zaključi tam pri ljudeh starih 35 let (pa še to je moj šef) pa še to je starejših od 30 v moji družbi samo ene 5....

Nevem kaj si sploh hotla povedat z tem da sem jaz tudi ''nova'' generacija.... point je v tem da jaz tega ne skrivam in odkrito povem da sem pač po srcu mlad (in upam da bom vedno) ker me bodo vedno navduševale PC igre, zabave, košarka, dobra družba ob pivu ali 5tih :P, gledanje nogometa, svetovna prvenstva, Evropska prvenstva, lepe punce(tudi v postli)

Medtem ko se ženske načeloma ''pretvarjajo'' da so pa one odrasle, odgovorne itd....

Vse kar pa lahko povem je da pri mojem fotru in vseh fotrih mojih prijateljev (ki jih vidim relativno dostikrat) se vidi da so nekako naveličani takega lajfa.... verjetno so bili nekoč bolj zabavni, sproščeni in jebi vetri kot danes... krivo za to pa ni življenje ampak to ker so naredli nas in pa ker so jih ženske zdresirale... pač niso bili dovolj trdni da bi ohranili neke SVOJE zadeve iz mladosti...
..............................................................................................
- Rick Warren
Default avatar

Bikini_

Matkic je napisal/a:
Jaz za starejše ne vem... moja družba se običajno zaključi tam pri ljudeh starih 35 let (pa še to je moj šef) pa še to je starejših od 30 v moji družbi samo ene 5....

Nevem kaj si sploh hotla povedat z tem da sem jaz tudi ''nova'' generacija.... point je v tem da jaz tega ne skrivam in odkrito povem da sem pač po srcu mlad (in upam da bom vedno) ker me bodo vedno navduševale PC igre, zabave, košarka, dobra družba ob pivu ali 5tih :P, gledanje nogometa, svetovna prvenstva, Evropska prvenstva, lepe punce(tudi v postli)

Medtem ko se ženske načeloma ''pretvarjajo'' da so pa one odrasle, odgovorne itd....

Vse kar pa lahko povem je da pri mojem fotru in vseh fotrih mojih prijateljev (ki jih vidim relativno dostikrat) se vidi da so nekako naveličani takega lajfa.... verjetno so bili nekoč bolj zabavni, sproščeni in jebi vetri kot danes... krivo za to pa ni življenje ampak to ker so naredli nas in pa ker so jih ženske zdresirale... pač niso bili dovolj trdni da bi ohranili neke SVOJE zadeve iz mladosti...[/quote]

Če se ne motim, si star okorg 25. Verjemi, še marsikaj se bo v tojem življenju spremenilo. Če boš to hotel ali ne. Ti niti živet nisi še v resnici začel. :)
Default avatar

Matkic

Bikini je napisal/a:
Uf spremenilo se bo toliko kolikor bom dopustil sam... res je da nimam moči vpliva spreminjanja svojih prijateljev ampak za sebe pa vem da imam 100% nadzor nad spreminjanjem (ali nespreminjanjem)

To je ravno problem... ker ljudje sprejemate spreminjanje kot nekaj samoumevnega, nevedoč da ste vbistvu napeljani v kalup sprememb....

Potem pa vidim ko se starejši pogovarjajo kak je blo fajn nekoč ko so bli mladi in fraj in so se zajebavali.... ja kdo pa ti je preprečeval da to delaš danes če ne sam...

Nisem jaz reko tvojiženi VZAMEM! nisem jaz naredo 2 frocov ki jih je treba pazit pa vzdrževat... nisem ti jaz postavo vikenda pa da moram vsak teden nekaj delat gori...

itd itd itd

Vsak si je sam gospodar lastne usode in s tem sprememb!
- Rick Warren
Default avatar

Bikini_

Matkic je napisal/a:
Seveda. Se strinjam. Ampak tudi ti boš morda nekoč drugače razmišljal kot razmišljaš sedaj. :)
Pa saj ni nič narobe s tem. Ustreza tvojim letom. :)
Default avatar

Matkic

Bikini_ je napisal/a:
Only the wisest and the stupidest of men never change.--Confucius

Morda pa sem neumen kdo bi vedo... ;)
- Rick Warren
Default avatar

Bikini_

Matkic je napisal/a:
Ne vem. Vsekakor pa uporabljaj kondome. Da ti ne bo kakšen froc prekrižal načrte. :)
Default avatar

Goldfish

Bikini_ je napisal/a:
Tole se je pa tako grdo bralo.
Default avatar

Matkic

Bikini_ je napisal/a:
Nebo nebo... :P morda bi moral kar it precvikat tisto cevko od jajc do kurca :P
- Rick Warren
Default avatar

Goldfish

Matkic je napisal/a:
S tem bi rešil planet:).