Ženski in Moški čvek

znaki, ki kažejo na slabega moškega :)

Default avatar

Bikini_

NM-3w je napisal/a:
Ja to bo. :) Ajoj. Ti pa, pravi moški, seveda niti košarke nisi danes gledal. :)
Default avatar

Calypso

NM-3w je napisal/a:
Predlagam, da svoj CV pa dopolniš, da si največji pederko in še večji svinjakar mon-a. Spiderja, Sadnega, Matkića pa zaskrbljeno pozivam, da se te naj izogibajo, saj si zmožen katerega od njih spolno napasti. Posiliš vsako temo s svojimi neprimernimi izpadi in čistim plebejstvom, ni razumeti, da človeka ne bi.
Default avatar

Goldfish

Najboljše zdravilo za NM-3w je, da mu ne damo niti drobtinice pozornosti. Tega sem se začela držati, sploh ga ne berem več.
Default avatar

Matkic

antilopa je napisal/a:
Bom jaz razložil...

1 znak: kvazi intelektualec... To so MOŠKI ki bi radi bli moški ampak so zdresirani v cucke... se pravi v družbi moških bo hoto bit moški, čim pa bodo zraven ženske pa bo postal tak pro-ženski (ona bo mela prav!)

Kako vidiš ta znak?

- Običajno ko nekdo pove neko dejstvo ga tale kvazičar povzame in odločno in trdo pove da pa tako je itd...

Kako ga vržeš na finto?

- zlažeš se samozavestno in on se zjebe... seveda mora bit laž pametna in je ne sme uvidet če ne bo trdno pametoval nazaj da izpade car, ko ti uspe se gladko smej potem pa se popravi in izpade debil :D

2 znak: ne-zabaven(ali resnoben)... moški ki v družbi ne zna družbe 1x nasmejat v celem večeru (razen ko se družba poheca iz njega) je bednik in dolgočasne.... običajno so to moški ki niso spontani, vse načrtujejo, ipd.

Kako vidiš ta znak?

- podji z njim v NJEGOVO družbo in poslušaj izjave in poglede njegovih prijateljev, prej kot slej se bo enemu zareklo ali bo mu reko da naj ne bo ''pička'' ob punci itd... običajno bodo pogledi in nasmehi frendov dovolj

Kako prideš do tega?

- Sili v njega in če ti reče da so njegovi prijatelji malo taki zajebanti reči in ponavljal da bi rada že to sama vidla in slišala! (običajno rečejo to da pripravijo žensko) je pa tu problem ker to morš pol že bit skoro njegova draga da prideš do tja razen če si dobra manipulatorka :P

3 in NAJpomembnejši znak: copata.... Prvo je to seveda ženski všeč potem po nekaj ''letih'' (ali morda celo mesecih) pa začne pogrešat strast, vročico, samozavest...

Kako vidiš ta znak?

Za ženske težko, ker ve morate to začutit ;) Počakajte par mesecev/let in potem ko boste njega prevarale ali se boste spraševale zakaj si ga več ne želite in zakaj pomišljate o razhodu se spomnite na tale znak... občuti se tako kot se boste počutile ve ;)

Problem je ker z izjemo 1 znaka vse ostalo relativno težko dosežete same in uvidite v pravem času...

Razen generičnih znakov nehigiene, nasilja, pijančevanja ipd. so ti trije znaki najlepši pokazatelj ki loči MOŠKEGA od LUZERJA :)

S prvim je zabavno luštno in strastno če ste sposobne držat nizkokategorni čustven tempo, z drugim pa po začetni ''evforiji'' (tu prispeva najbolj copata) pride obdobje ki ga je težko prebrodit... to je takrat ko bi ve rade strast on pa ne zna, ker je copata ne moški :P

Redki so moški ki imajo dovolj moškosti in copate da bi bila idealna kombinacija za povprečno žensko :P
..............................................................................................
''Your time is the greatest gift you can give to someone.''
- Rick Warren
Default avatar

Spider

Dajte no, kakšna smešna tema. Od kdaj so pa ženske upoštevale moške nasvete glede tega, na kakšne moške naj ne-padajo?

Tale Senza me pa kr naprej omenja v nekih negativnih kontekstih. Ok, za NM-ja mi je jasno, da je star in moten, ampak pri Senzi pa gre po moje za to, da žensko prizadene, če ji nekdo ne namenja nič pozornosti. Pač si mi kot uporabnica nezanimiva in to se ne bo spremenilo, pa lahko še 10-krat omenjaš moj nick v takem ali drugačnem bednem kontekstu.

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

Goldfish

Matkic, pri tebi se vidi dvoje: zahajaš v "prazno" družbo, kjer je edini cilj napiti se ga in ob tem doživeti ovacije (žensk itak ni) in si brez nekih relevantnih izkušenj. Si bil kdaj med pravimi intelektualci, med pravimi moškimi, da bi lahko ločil pleve od zrnja?
Default avatar

Paco Moralles

NM-3w je napisal/a:
Traktor je bila le prispodoba za lovca na................................!
NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!
Default avatar

Bikini_

Matkic je napisal/a:
Jaz sem to ene 5x prebrala, pa še zdaj ne razumem kaj si sploh hotel povedat.

Calypso, a ti razumeš? :)
Default avatar

Spider

Goldfish je napisal/a:
Pa tudi če je res tak, zakaj vas "pametne" to tako zelo iritira?

Sej imaš okoli sebe "primerne" moške? Ti to ni zadosti?

Naj bo, kakršen hoče bit, sej forumske frčafele itak nimate nič s takimi, kot je on, ali pač?

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

Calypso

Goldfish je napisal/a:
Ta čvek je skorajda uničil, vprašanje kolikim ljudem je škodo že naredil izven tega okolja. Več kot tragično s kakšnim pacientom si damo opraviti. Občasno se trudim ga dati na ignore, toda kaj če se pojavi v čisto vsaki temi, vsakih par minut objavi nov zagovedni post, povsod kjer se pojavi pokvari temo, vzdušje, voljo in namen debate.

Kakšen smisel ima to, razen pregnati večina stalnih, resnih, korektnih piscev? Jasno je, da marsikdo, ki rad piše in ko odpre to stran ter že v štartu vidi, da je NM-3w naštepal v vsaki temi zadnji oddan post, vse skupaj slabe volje zapre in gre raje na kak drug, manj sporen portal, forum.
Ne vem, zakaj moramo takšne svinjarije prenašati, s čim smo si to zaslužili, je to res neke vrste kazen/nagrada?!!
Default avatar

Goldfish

Spider je napisal/a:
Simpl...pogovarjamo se, moje mnenje je takšno in ne pričakujem, da se strinjaš z mano:). Fora je ravno v izmenjavanju različnih pogledov. Ali bi morala kimati?:) Sprejemam mnenja, kar ni isto, da jih jemljem za svoja.
Default avatar

Matkic

Goldfish je napisal/a:

haha mam 6 res dobrih prijateljev ki imajo vsi punce razen dveh.... te punce pridejo dostikrat v družbo in vidim razliko v obnašanju mojih prijateljev... in verjemi stvar je smešna :D

brez relevantnih izkušenj si tu pri tem lahko ti... sploh pa kaj gobezdaš če je tema za moške nasvete.

Bikini saj ni napisano da bi razumela ženska kot ti... mogoče tudi Calypso nebo razumela saj v resnici večino žensk nebo razumelo ker se mi ni dalo razčlenjevat in lepo razlagat ker je pozno... Ampak point je v tem ker če tu ne razumeš ne moreš videt in razumet znakov ;)
..............................................................................................
- Rick Warren
Default avatar

Bikini_

Matkic je napisal/a:
Meni se zdi, da jaz poznam malce drugačne ljudi. Pa tudi če so Štajerci. :)
Default avatar

Matkic

Goldfish je napisal/a:
Ne ti pišeš da se pri meni VIDI nekaj (oz dvoje)

No pa to dokaži da se res vidi... ne to samo TI vidiš :)
- Rick Warren
Default avatar

Matkic

Bikini_ je napisal/a:
Razloži ura je pozna in se mi neda več razmišljat :P oz. ne najdem korelacije z citatom.... razen če morda leti na tole da se mi neda razčlenjevat...
- Rick Warren
Default avatar

Senza

Spider je napisal/a:
Ne laskaj si preveč, Spider. Ne gre za to, da bi se trudila za tvojo pozornost.
Ko sem prišla na ta forum, si mi bil zanimiv pisec, sčasoma sem pa uvidela, da tudi ti goniš eno in isto (ne ženske, se razume), poleg tega je v tvojem pisanju polno puhlic. In v to se vtikam. Jebiga, sladkosti in grenkobe javnih forumov...
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Default avatar

Goldfish

Matkic je napisal/a:
Poglej mi globoko v oči...tam se skriva odgovor:))). Še vedno je to moje mnenje na tvoj prispevek, se ti ne zdi? Pokaži svojo zrelost s tem, da ne jemlješ osebno:). Saj si želiš zrelosti, a ne?:) Da si kot taprau dec:).
Default avatar

Spider

Veš kaj je meni zanimivo.

Kolk si ve babnice dajete opravka z nami, "bednimi". To je pa res misterija. V virtuali imam te izkušnje, v reali pa še bolj. V čem je vaš smisel kreganja z nami, čudnimi, nedoraslimi? Vas to vzburja? Čutite posebne mravljince pri tem?

Zakaj si raje ne poiščete enega iz plejade normalnih, lepo počesanih, takih si bojda želite, nas pa pustite, da smo v miru otročji in nenormalni?

Manj iščem družbo žensk, bolj one iščejo mojo.

Ampak ne, baba bo, ko sreča pridnega fantka, naredila ovinek okoli njega, ali pa ga bo prestavila na frenda. V mene bo pa rinila in me skušala "poboljšati".

In potem še trdite, da smo mi budale. Ne , ve ste budale. Pridnih nočete, v čudne in barabinske pa kar naprej rinete, hkrati se pa pritožujete..

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

Matkic

Goldfish je napisal/a:
ne vidim... fak no... to je internet kriv... nekaj se v kablu zgubi!
- Rick Warren
Default avatar

Goldfish

Spider, preveč se razburjaš v svojih najlepših letih:). Jst gledam iz drugačnega zornega kota. Eden reče tako, drugi vrne žogico, spet pride tretji...never ending story. Ne vem kaj pričakuješ od javnega foruma? Da se bomo trepljali po rami, si kimali in sedeli v tišini, ker v tem primeru ne bo iskric pri debati (pretirana podobnost in popolnost ljudi). Kdor me ne more poslušat, seveda ne more slišati niti mojega mnenja, ker se bo obesil na vsako drugo besedo. Da bi morala paziti na svoj jezik v želji po biti všečna vsakomur in venomer...ne hvala, potem raje za vedno obmolknem:).

Meni ste skoraj vsi fajn, ne vem o kakšnih budalah si točno mislil. Malo manj se obremenjuj z nami virtualci. Konec koncev šteje le reala:).