Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Preveč aktivna?

Default avatar

katenjka

Ta tema z alpinistko ima eno lepotno napako, namreč nemogoče je, da bi bila resnična (mislim ne tema...ups to bo zdaj spet metafizika ;)))

Koda: Izberi vse

"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i]
[sup]france balantič [/sup]
Default avatar

matjazko

Katenjka
Kaj je marsikaj? Nisem govoril o "marsikaj", ampak izrecno o osebnosti in značaju!

Hm? Katenjka, prečitaj in pomisli, kakšna je relevanca s tem, kar si sedaj napisala z zgornjo tematiko. Nobena, žal... Ti si pravi besedni virtuoz v izražanju. :)))
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

katenjka

matjazko je napisal/a:
Hm? Ti pa v nerazumevanju. Sploh pa ne pišem sem zaradi tebe.
Itak da ni vseeno, če ima neko lastnost ženska ali moški... Na primer, zapustiti otroka pred enim letom starosti.. je dosti bolj stresno za otroka, če to stori mati kot če to stori oče... ali na primer kaka družbeno nekako še tolerantna dejanja za tipa, ki se pri ženski več ne tolerirajo... ah pa saj ja nisi privrženec feminizma...? Družbene razlike bodo med nami vedno ostale, ker bodo vedno ostale biološke razlike med nami. Ko jih ne bo več (dela se na tem) bo konec te civilizacije, prepričan si lahko.
Zanačaj pa je res neodvisem od spola, isto temperament. Ampak osebnostne lastnosti niso samo to, vsaj kolikor jaz vem... a se motim?

Koda: Izberi vse

"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i]
[sup]france balantič [/sup]
Default avatar

matjazko

katenjka je napisal/a:
Še 1x, kaj ima to (izguba matere) veze spet z gornjo temo, kjer je tekel pogovor o moških, ki se bojijo samostojnih žensk? Malo pomisli. Bo, pomagam? :) Ja, bingo - spet nobene!!! :D
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

tadej

huh, Katenjka, a dela se na tem da bo konec civilizacije?! Se mi je zdelo da je nekaj narobe s tem da se izničujejo razlike med moškim in žensko, zdaj pa pravim, bogdaj naj le ostanejo!

Družbeni vpliv pač ni vedno negativen. To pravijo komunisti, ki izumljajo novi svet in novega človeka. In po 50 letih se vse skupaj spreminja v prah. Pa toliko muke.

Take punce kot je drobtinica bodo vedno na ceni, vedno privlačne. Te razne feministke in "samostojne" pa nikoli.
Default avatar

Alpinist

alpinistka je napisal/a:
Alpinistka, si se že poročila? ;-) Poznam enega, ki bi točno eno tako si želel - če bi seveda tudi ostali del kemije bil skladen ;-)