Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

kere joške so boljše

Default avatar

katere

Slika

Slika

katere bi raje imeli pri svoji punci, ženi? majhne a naravne ali srednje velike a umetne?
Default avatar

BMW 540

po mojem mneju so sicer druge, v realnosti pa ne igrajo nobene bistvene vloge....
Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...
Default avatar

Jury27

Preferiram drugo moznost, sicer je pa veliko odvisno tudi od lastnice, enim enostavno ne pasejo :)
Default avatar

Herbert Fridrihšrajn

Vsekakor naravne :)
Default avatar

Joško

odvisno od ženske... če mi je zanimiva, mi je vseeno kakšne so njene prsi... imel sem že punce s košarico A in tudi punce s košarico D... velikost prsi ne igra nobene vloge ali bo zveza zdržala ali ne... raje vidim, da je košarica A kot pa da na punci štrlijo umetni baloni...
Default avatar

enaobdr

na pogled so mi na ostalih ženskah všeč večje, vsaj C ali D, seveda naravne, ne tiste umetne, kjer je vmes prostora še za eno joško :))
Default avatar

lynx

Druge so boljše. Na teh fotkah.
Default avatar

Vua

Moja ma take oz. še boljše kot na drugo sliki, pa niso umetni, Vua.
Default avatar

plastika

Za pogledat so lepše malo večje, uporabne pa so samo naravne.
Default avatar

hmz

Druge so lepše za pogledat. Če mi je pa ženska ok pa joške niso pomembne - pomembno je samo kako se do mene obnaša.
Default avatar

joškarica

Jaz pa lastnica 80F, naravnih.
Default avatar

lynx

joškarica je napisal/a:
Telefonska? Mejl?
Default avatar

joškarica

lynx je napisal/a:
joškarica je napisal/a:
Telefonska? Mejl?
Imam. Imam.
Default avatar

gmail.com

joškarica je napisal/a:
lynx je napisal/a:
joškarica je napisal/a:
Telefonska? Mejl?
Imam. Imam.
sisakdopopkovič@gmail.com
Default avatar

jsttud

joškarica je napisal/a:
Tudi jaz. Samo modrc dobit je pa problem! Kje jih kupuješ? Jaz največkrat dobim v Lisci, ampak lep model tako težko najdem.
Default avatar

joškarica

jsttud je napisal/a:
joškarica je napisal/a:
Tudi jaz. Samo modrc dobit je pa problem! Kje jih kupuješ? Jaz največkrat dobim v Lisci, ampak lep model tako težko najdem.
Včasih sem dobila lepe modele v Neckermannu, sedaj pa vse v Lisci. Sem stara 26 let in mi res ni do "mamastih" modrčkov :)

Tudi kopalke, samo Liscine. Sem zadovoljna. Je pa kar drago, ampak se splača.
Default avatar

a to so joške?

A na prvi fotki so joške? Saj je samo modrc, notri pa nič. Tudi druge niso nič kaj velike, povsem povprečne. Seveda so boljše kot prve. Drugače pa itak da velike, naravne :)
Default avatar

na kvadrat

Velike že samo vizualno ni lepo, ko se da take sise iz moderca te lahko mine žal....srednje bujne lepo stoječe brez moderca so najlepši pogled za moškega.
Default avatar

Queen

Sam da so čvrste in lepo stojijo Slika