Forum: Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

ali lahko tako zanosim

Nova tema
Default avatar ne vem če 27 Maj 2009 07:04

ALi lahko zanosim, ko sva s partnerjem po izlitju (v kondom) nadaljevala s spolnim odnosom?

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar gerberaa 27 Maj 2009 07:24

Ne, če je šel potem lulat, drugač pa lahko.

Default avatar Marko 27 Maj 2009 07:27

Seveda lahko, saj kar nekaj semenske tekočine še ostane v "cevovodu".

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Default avatar neverjetno 27 Maj 2009 07:57

Ne morem verjet, s kakšnim neznanjem se nekateri lotevajo tako usodnega početja, kot je seks.
Ja, seveda lahko zanosiš, saj sta imela spolni odnos brez zaščite z ostanki semenske tekočine na penisu. Poleg tega se med samim odnosom iz penisa izloča predsemenska tekočina, in tu je poudarek na semenska, ne na pred, in tudi v tej so semenčice, sposobne oploditve.

Potem bo pa kriv počen/poškodovan kondom, ne luknja v znanju.

Default avatar ne vem če 27 Maj 2009 08:08

Čist tako bom povedala- nadaljevala sva ker jaz še nisem doživela orgazma in to je bilo tik pred doživetjem, penis je obrisal in pol je bilo še kakšni 2 minuti do orgazma.

Default avatar ne vem če 27 Maj 2009 08:08

In ne- ni šel lulat.

Default avatar Marko 27 Maj 2009 08:12

No, povej kaj bo, punčka ali fantek. ;)

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Default avatar ne vem če 27 Maj 2009 08:25

Kaj pa tabletka Norlevo? Bi mi "pomagala"?

Default avatar neverjetno 27 Maj 2009 08:32

Vseeno, če penisa tudi ne bi obrisal. S tem niti približno ne odstranih ali onemogočiš vseh semenčic.
Norlevo moraš vzeti čim prej po spolnem odnosu. Poguglaj, pa boš videla, ali ti še lahko pomaga.
Kaj vse si pripravljena narediti za en orgazem. Zamisli se, govorim dobronamerno.

Default avatar ne vem če 27 Maj 2009 08:40

Ne vem kolikokrat eni seksate in kako, midva tega nikoli še nisva naredila, zato pa zdaj sprašujem. In ne vem kako se ti počutiš, če ti partner tik pred tvojim orgazmom da ud iz nožnice, jaz sem mislila, da se mi spipa? In kaj je zdaj to takega, če sprašujem, ali lahko zanosim in kako preprečiti neželeno nosečnost? Lahko bi tudi rekla, da mi je počil kondom, pa nisem. Vem, da je bila napaka, ampak na vrhuncu strasti človek dela marsikaj .

Default avatar ne vem če 27 Maj 2009 08:40

Ne vem kolikokrat eni seksate in kako, midva tega nikoli še nisva naredila, zato pa zdaj sprašujem. In ne vem kako se ti počutiš, če ti partner tik pred tvojim orgazmom da ud iz nožnice, jaz sem mislila, da se mi spipa. In kaj je zdaj to takega, če sprašujem, ali lahko zanosim in kako preprečiti neželeno nosečnost? Lahko bi tudi rekla, da mi je počil kondom, pa nisem. Vem, da je bila napaka, ampak na vrhuncu strasti človek dela marsikaj .

Default avatar neverjetno 27 Maj 2009 08:44

Oprosti, tvoje vprašanje ni bilo, kako preprečiti neželeno nosečnost. O preprečevanju ni bilo niti govora.

In ne vidim neke pametne povezave med tem, kolikokrat in kako jaz seksam, in med tvojo nepremišljenostjo. Namesto da si užaljena, raje razmisli, kakšne posledice lahko prinese takšno "odpipanje" na vrhuncu strasti; mislim, da boš ugotovila, da orgazem ni bil tega vreden.

Pri tem načinu res obstaja verjetnost zanositve.
Tvoj moški bi moral počakati z orgazmom, če pa tega ne zna, pa bi lahko uporabil prst, jezik, vibrator. Pri teh pripomočkih je nevarnost zanositve precej manjša.

Default avatar Navsezadnje... 27 Maj 2009 08:59

...pa lahko partner da gor nov kondom in veselo naprej (če je čas za obrisat, je čas tudi za vržt gor novega).

Drugače pa ja, elaine, jeziček, prsti, pripomočki ... So pa res nekreativni tile junci :)

Default avatar ne vem če 27 Maj 2009 09:02

Imate prav. Vsi. Vem, kaj sva naredila, in glede na to,da možnost zanositve obstaja, je moje naslednje vprašanje- KAKO SIGURNE SO TABLETKE NORLEVO, ker si grem zdaj ponje?

Default avatar neverjetno 27 Maj 2009 09:13

Mislim, da je okoli 95-odstotna, če seveda že ni prišlo do oploditve. Tableta namreč prepreči ovulacijo in vgnezdenje jajčeca, če se je pa to že zgodilo, pa na nosečnost ne vpliva (torej s to tabletko ne moreš splaviti).

Drugače je pa za vse, ki za kontracepcijo uporabljajo kondom, pametno, da imajo zavojček Norleva za vsak slučaj doma.

Default avatar kalka 27 Maj 2009 10:06

Ja, možno je, da zanosiš na tak način, ampak verjetnost je zelo majhna.

Default avatar saneri 27 Maj 2009 10:57

Kar hitro po tabletki - mislim, da moraš dve pojesti. S časovnim oddaljevanjem se učinkovitost manjša - do 12 ur je najboljša učinkovitost. Ne vem, zakaj morate nekateri tako hitro obsojat? Kot da niste naredili še nobene neumnosti, nepremišljenosti. Tako kot je že nekdo rekel, verjetno ni panike, ampak vseen, da te ne skrbi po nepotrebnem.

Default avatar rebeka 42 27 Maj 2009 11:53

Jaz ne bi šla po tabletke Norlevo, ker imajo zelo veliko količino hormonov, in to ni kar tako jesti. Po mojem to pride v poštev, če poči kondom, ali se sname, ali je bil izliv direktno v nožnico, ne pa ker je penis samo obrisal in nadaljeval z akcijo.
Nekatere te tablete jemljete na preveč lahek način, kot da bi vzele aspirin.

Default avatar saneri 27 Maj 2009 12:15

Jaz ne jemljem tako na easy tega. Ampak, če je nekdo zaskrbljen in noče tvegati, je to ena rešitev. Verjetnost, da zanosi, je sigurno majhna. Možnost pa je. Če noče tvegat, je to to. Vendar ne sme ratat vsakodnevna praksa - to pa ne.

Na vrh