Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Melodije morja in sonca 2007-nakup vstopnic?!

Default avatar

Chabella

Priljubljeni in nadvse oboževani in odmevni poletni glasbeni festival Melodije morja in sonca, ki vsako leto tradicionalno poteka v Avditoriju v Portorožu se vztrajno bliža. Potekal bo, kot vsako leto tri dni in sicer četrtek, petek in soboto, začne pa se že ta teden- 12.7. Posebnost je tudi ta, da bo tokratni festival potekal že 30-ič in nam zato obljubljajo še posebej zanimiv program.

Opis programa:

četrtek, 12. julij 2007 21:00
Kraj: Portorož
Prizorišče: Amfiteater
Kategorija: Festival
Kontaktni email: [email protected]
Kratek opis: Prvi polfinalni večer 30. Festival Melodije morja in sonca
Dolg opis:

Četrtek, 12. do sobote, 14.julij, Amfiteater Avditorija

30. festival MELODIJE MORJA IN SONCA

Četrtek, 12. 7. ob 21.00
1. polfinalni večer bodo nastopili (vrstni red nastopa bodo izžrebali izvajalci sami)

1. Mambo Kings - Hauba Party (Dare Kaurič / Dare Kaurič / Josip Miani)

2. Monika Pučelj - Samo še en dan (Aleš Klinar / Anja Rupel / Aleš Klinar & Franci Zabukovec)

3. Špelca - Lady Casanova (Raay / Simon Meglič / Raay)

4. Domen Kumer - Rumeni tisk (Domen Kumer / Mirna Reynolds & Domen Kumer / Domen Kumer)

5. Maja Slatinšek - Svobodna (Silvio Pasarič / Igor Mazul - Amon & Maja Slatinšek / Silvio Pasarič)

6. Natalija Kolšek in Klapa Lavanda - Klapa zaigraj (Natalija Kolšek / Natalija Kolšek / Tomislav Valenko)

7. Lea Sirk in Jasna Jug - Povej mi kdaj (Peter Jenko / Peter Jenko / Peter Jenko)

8. Gorazd Ademovič - Nikotin (Dejan Vandur / Marija Vokal / Dejan Vandur)

9. Mirna Reynolds - Motor (Domen Kumer / Mirna Raynolds / Domen Kumer)

10. Lepi Dasa - Velika mašina (Jure Majcen & Vlado Pilja / Hudi Japti Tim / Jure Majcen)

11. Sandra Auer - Zdaj je čas (Andrej Langus / Sandra Auer / Dare Pogačnik)

12. Maya - Bosi plešemo (Antonio Santos & Andrej Ulbl / Urša Pivec / Antonio Santos & Andrej Ulbl)

13. Taljub Lapajne - V beli bolnici (Taljub Lapajne / Taljub Lapajne / Taljub Lapajne)

14. Zmagovalec »Super Zvezda 2007«: Pijamas - Pidžama party

GOSTJE
Salome & Trubači, Reka Dremelj, Neda Ukraden, Minea in finalisti »Mini super zvezde«.

V sodelovanju z NET TV.
Vstopnina: polfinale 10 € (prosta izbira sedežev).

petek, 13. julij 2007 21:00
Kratek opis: II. Polfinalni večer 30. Festival Melodije morja in sonca
Dolg opis:

30. festival MELODIJE MORJA IN SONCA

Petek, 13.7. ob 21.00
2. polfinalni večer bodo nastopili (vrstni red nastopa bodo izžrebali izvajalci sami):
1. Manca Špik - Baila baila baila (Raay / Trkaj / Raay)

2. Petra Slapar - Naj ljubezen vrne se (Aleš Klinar / Anja Rupel / Aleš Klinar & Franci Zabukovec)

3. Pop'n'dekl - Gusar Armando (Damir Jurak / Damir Jurak / Damir Jurak)

4. Steffy & Donald Trumpet - Priznaj (Marino Legovič / Damjana kenda Hussu / Marino Legovič & Donald Trumpet)

5. Melita Pleteršek - Trdna kakor skala (Simon Gomilšek / Diana Lečnik / Simon Gomilšek)

6. Platin - V dobrem in zlu (Simon Gomilšek / Diana Lečnik / Simon Gomilšek)

7. Sons - Vse kar imam (Marko Žigon & Iztok Gustinčič / Marko Žigon & Iztok Gustinčič / Sons)

8. Skater - Romeo in Julija (Katja Lesjak / Dean De Lucca / Dean De Lucca)

9. Tjaša Pustotnik - To ni čas za solze (Sewer Nuhi / Saša Lendero / Miha Hercog)

10. YO-ZO feat Katja - Hej Marica (Zoran Tučič / Zoran Tučič / Zoran Tučič)

11. Ela - Nima smisla (Miha Hercog / Saša Lendero / Miha Hercog)

12. Jasna - Nov dan (Roman Sarjaš / Jasna Šantavec /Roman Sarjaš)

13. Funky Tina - Vroči sladoled (Jernej Cvetko / Jernej Cvetko / Darko Pristovnik)

14. Jodel express - Pohan ples (Boštjan Dorič / Boštjan Dorič / Dušan Zore)

GOSTJE: Kingston, Boris Novkovič, Alfi Nipič, Đogani, NC Dance.

V sodelovanju z NET TV.

Vstopnina: polfinale 10 € (prosta izbira sedežev)

sobota, 14. julij 2007 21:00
Kratek opis: Finalni večer 30. Festivala Melodije morja in sonca
Dolg opis:

Finalni večer 30. festivala MELODIJE MORJA IN SONCA

GOSTJE VEČERA: Atomik Harmonik, Danijela Martinovič, Karma, Anika Horvat, Werner, Moni Kovačič, Jasmin Stavros

Zmagovalno skladbo ter drugo in tretjeuvrščeno skladbo festivala bodo izbrali gledalci in poslušalci z glasovanjem po telefonu (25%), občinstvo v Avditoriju (25%), komisija radijskih postaj (25%) ter strokovna komisija (25%).

Letošnja novost pri glasovanju: strokovna komisija bo zasedala vse tri večere in imela četrtinsko glasovalno moč; izmed vseh tekmovalnih skladb vseh treh večerov bo izbrala in nagradila najboljše besedilo, melodijo, priredbo, izvedbo ter skladbo v celoti.

V sodelovanju z NET TV.
Vstopnina: 15 € (sedeži so oštevilčeni)

na tej strani lahko tudi poslušate kratke izseke tekmovalnih pesmi. Sedaj je bil že kar ustaljeni zmagovalec Domen Kumer, morem priznati, da je bil vsako leto tudi moj favorit. Kateri izvajalec in pesem pa se vam najbolj dopade, za koga bosta navijali in kaj si mislite o tem festivalu, izvajalcih, programu...? Jaz mislim, da so tako festivali prav prijetna popestritev dogajanja na glasbenem področju, še posebej piko na i pa je ta letni čas, ki ga imamo vsi radi- poletje, ker pa vse skupaj dogaja v Portorožu pa je še toliko lepše. Tudi sama sem si želela ogledat finalni večer in sicer bi rabila dve vstopnici pa se nažalost zakomplicira pri nakupu vstopnic, seveda je možno preka neta kupit na strani avditorija ampak moti me to, ker jih lahko kupiš le prek bančne kartice jaz imam pa ravno sedaj neke probleme z njo, saj bi jo morala znova potrdit, tako da do samega začetka finala pa je le še nekaj dni, torej kot zgleda ne bo nič:(. Vsako leto je nekaj narobe, da mi ne uspe iti...mogoče kdo ve še kateri drugi možni nakup vstopnic, preko katere druge strani mogoče, kjer se vstopnice naroči, plačaš pa jih ob prevzemu, ko pride pošta na dom?? Ali pa jih mogoče kdo izmed vas prodaja, da jih že ima pa ne more iti? Če veste za to mi prosim sporočite. Hvala in lp!

http://radionet.si/index.php?option=com ... Itemid=294