Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

RESNO VPRAŠANJE ZA ŽENSKE

Default avatar

mali2

Mogoče se motim, a zdi se mi, da jih veliko naklada. Želje po normalnem moškem so odvisne tudi od let.
Ko ženske iščejo moške:
Pri mlajših (do 25 let) je važno, da imajo postavo in so seksipilni, drugo pa (roko na srce) kar odpade. In seveda, morajo biti samozavestni. Ko sta nekaj časa partnerja, prisejo druge želje na dan.
Pri "zrelejših", ko ženska zavedno išče partnerja za življenje, se pojavi poleg seksipilnosti in izgleda še: ali bo to dober oče mojih otrok.
Za tiste lastnosti, ki so prej omenjene in manjkajo, moški dobivamo negativne točke. Če jih je preveč, ni šans. Malo napak pa se tolerira, spreminja, ali pa še kaj drugega.
In vedno sem se čudil ženskam, ki so imele raje arogantne egoiste, kot pa čustvene inteligente.
Default avatar

Christy

Ma ne vem, mora "narediti vtis". Seveda tudi jaz na njega. Drgač ne gre. Včasih pa to pride kasneje. V bivšega moža sem se zaljubila postopoma. Ne takoj.

Kaj mora meti?

Nekaj, da burka "kemijo" v mojem telesu.

PA PA
Default avatar

AMY

Oh, mislim, da sem kar najstarejša med vami - 37 let. Mene pri moškem privlači predvsem razmišljanje in razumen pogled na svet Ja, tudi fizične lastnosti (lepe roke, urejena zunanjost, globok glas,...), vendar pa vse to mine in poznam dosti ljudi, ki jim ne bi mogli reči, da so lepi, pa vendar so vredni precej več od vase zagledanih "frajerjev", ki hvalijo sami sebe. O, ja, lepega moškega je dobro pogledati, ostati pa moramo realni. Humor je seveda zelo pomemben, pa tudi nežnost.....................................
Default avatar

Žan

Nekatere ženske pa gledate,če ima moški nove hlače,če je ostrižen,če ima zlat zob,zglancane čevlje ali pa opran avto.Tako nekako.
Default avatar

Jula

Aja, sorry, pozabla napisat svojo starost!!!?? Ja zakaj te pa to zanima?
Vidim , da so na forumu same mladenke.... jest štejem 44 pomladi
Default avatar

Spider

Zato, da lahko primerjam način razmišljanja s starostjo, vendar.

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

Jula

Pa še ti povej koliko si star......
Default avatar

Spider

Tebi bi lahko bil sin, komot.:)))

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

Spider

Ja, sej pravim, vsem so všeč poršeji in jaguarji, redokdo pa jih ima.

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

Jula

No, Spider naj ti kot " lahko bi ti bila mati" povem, da še obstajajo punce , ki niso mahnjene samo na denar!
Čeprav pa mi je tale izrek tudi zelo všeč, pa še drži:
" Denar ni vse, če ga imaš !"
Default avatar

pik*ica

Moj seznam
pogled - iskrice v očeh
nasmeh
živahnost
prijeten, nežen dotik (da me ob dotiku ne oblije kurja polt)
simpatičen glas
vztrajnost
Ko je vse to izpolnjeno pa čas, ki si ga vzame zame.

Drugega ob prvem stiku itak ne veš o njem. Avto in premoženje je pri meni precej na repu (me je zanimalo, s kakšnim avtom se bo pripeljal ljubimec, pa se je s 5-ko)
40
Default avatar

Spider

Hm. JA:))))

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

pik*ica

aja, pa bo kmal eno leto okol
Default avatar

edith

Da mi postane tip zanimiv, mora obvezno biti razgledan. Če je razgledan, potem ima (najbrž) tudi ostale lastnosti, ki so mi všeč.

Pššššš, očitno imaš preveč časa in bolestno iščeš tuje napake. In za v tvojo vednost.. NEBI se piše narazen! Tisto, kar se je zmotila Ruslana se zgodi, ko se tipka hitro, tvoja pa je pravo neznanje.
Default avatar

**ZVEZDICA**

Spider postajaš mi všeč
Default avatar

bitje

itak da je vazen izgled (kar pa ne pomeni, da ce je en vsec meni bo tudi tebi,.. ) in pa
osebna higiena
da se lahko pogovarjas z njim in ti ni dolgocasen
to steje kar se tice privlacnosti - kar je bilo prvotno vprasanje!

partner, ki pa naj bi ostal malo dlje oz. celo za vedno, pa mora seveda imeti tudi take lastnosti, s katerimi bom lahko/si zelim ziveti ... (sicer gre bolj za FF, kot za partnerja)

p.s. avta ne rabi, ga mam jest, ... lahko pa ima naprimer psa ;)
Default avatar

bitje

aja pa starost: 22 let
Default avatar

Vilina

Predvsem se ne sme pretvarjat, mora biti iskren, s smislom za humor in se ne sme bat pokazat svoja čustva.
Default avatar

maja56

sanski moški je zame tak, kot je sanski moški Damir! (24)
Default avatar

arianna

če bi tko srečala nekoga, ki ga ne poznam, bi pritegnil mojo pozornost, če bi imel nekaj (zunanjost), kar me privlači, ni nujno sploh ne, da je lepotec, pač nekaj mora met, da te tudi fizično privlači.

Potem pa mi je pomembno, da sva na isti frekvenci, se pravi da se ujemaš v načinu razmišljanja, seveda pri tem ne mislim, da se moraš v vsem strinjati, dialog pa mora biti.

in pa:

-iskrenost in zaupanje
-samozavest
-ustvarjalnost
-adrenalin

(25)