Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

RESNO VPRAŠANJE ZA ŽENSKE

Default avatar

žiža

V Nemčiji so naredili anketo podobno kot jo je zastavil Spider in odgovori:
- imeti mora veliko denarja
-imeti mora veliko srce
-mora biti izobražen
-biti mora visok
-imeti mora vilo
-biti mora potrpežljiv
-imeti mora dobro postavo
-povprečna starost 29 let

so velja bolj za sanjskega moškega:))))

mislim da se slovenke potihem v sebi notri želimo tudi takega sanjskega moškega :)))) ampak ga ni
Default avatar

Spider

Jaz nisem vprašal, kaj je za vas sanjski moški, ampak kaj na moškem vas privlači, kakšni moški so vam všeč.

Meni je tudi všeč rojs rojs, ampak je "malo" predrag zame, zato sem zadovoljen z citroenom.Ki tudi ni slab avto.Vidiš razliko med vprašanjema?

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

Spider

-MI ZNA PIHAT NA DUŠO

-----

Hihi, tipično žensko.:)

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

xtrm

Ne zdej pa res... Men je pomembno pri moškem, da vidim tud kako se do drugih obnaša. Ne, da komentira vse okol sebe, pa daje neumne opombe... Ne sme bit egocentrik v glavnem... Kh, ker če bi se dva taka skup našla, bi blo kr hudo :)))
Default avatar

žiža

ja no meni so taki všeč kot sem napisala kaj naj jaz sedaj naredim če ga ni. (mislim da je med sanjsekim moškim in kakšni so ti všeč majhna razlika) no imam pa svojega moškega vseeno zelo rada.stara 26
Default avatar

sigma

Najpomembnejša stvar zame, je tisto, kar moški oddaja, ker lahko preverim ali sovpada s tistim kar pove..

Lastnosti moškega, ki me pritegne:

-Njegova občutljivost za krivice, za bolečino (tak moški, se z lahkoto vživi v drugo osebo in jo začuti-verjemi, velik +!!!
-odgovornost v besedah, mislih in dejanjih (tak moški ne obljublja, kar ne more izpolniti, odgovornost in zrelost pri vsem kar počne in pove )
-spoštovanje in razumevanje ženskega sveta (s tem, ko spoštuje svojo mamo, spoštuje svojo sestro in s tem kasneje svojo ženo)
-ljubezen do živali in do poklica, ki si ga je izbral
-ki ne boleha za nenehnim dokazovanjem in tekmovanjem, ki ceni svojo zunanjost -kakršnakoli pač je in ki se zaveda, da je najpomembnejša stvar v življenju DRUŽINA- temelj in sveta baza vsega(če imaš urejeno doma s starši potem imaš tudi v zakonu, ker vse temelji na dogovoru, zreli komunikaciji, odgovornosti, zaupanju in sprejemanju ter dajanju)
-ki se zaveda, da v življenju ne bo nizal samo uspehe ampak, tudi vse drugo, kar mu bo prineslo bolečino, krivico, neuspeh..
-moški, ki ni odvisen od mnenj drugih in se ne čuti "majhnega " ko mu družba želi naprtiti MAJHNOST!
-moški, ki ve, da se nekatere stvari ne oprostijo in ne pozabijo
- moški, ki sprejema svojo starost, kot naraven in nujen proces
-moški, ki sprejema žensko kot enakovredno partnerico in je nikoli in nikdar ne bi sprejemal kot nekaj samoposebi umevnega,
predvsem pa moški, kateremu je čista vest najpomembnejše vodilo v življenju...

Vse to ga dela simpatičnega v neskončnost in s takšnim moškim je korak v življenju lažji, prijetnejši in mehkejši...

Spider, kot vidiš nič od tistega kar si ti naštel-še en dokaz , da smo si ženske različne...
starost: 26 let
Default avatar

Nekoč na istem

Imeti mora vse kar ima moj fant! Le sexa več, ker me v nosečnosti daje velika potreba!
Default avatar

nesojena

Jaz pa moram reči, da ne morem našteti nekaj stvari. Važno pri meni je, da pride do KEMIJE!
Default avatar

jasminka

Biti mora privlačen,postaven,s dobrim avtom,dobro službo,svojim stanovanjem,mora biti izobražen ,zabaven,v postelji izdržljiv in skratka premožen,da bova lepo živela.
Default avatar

Ajša

:)) To je po moje preveč splošno vprašanje, ker itak, da bomo vse govorile, da mora bit čist in urejen in razgledan in prijazen in dober po duši in nasploh oh in sploh. :)

Važna je kemija, kot je povedala Nesojena, saj lahko najdeš moškega z vsemi lastnostmi, ki so ti na moškem všeč, pa ti on sam ne bo všeč.

Tebi, Spider, tudi ni všeč VSAKA z velikimi joškami, ali? ;))
Default avatar

jasminka

Ti imaš karizmo pod popkom.
Default avatar

krena

roke
prijazen do ljudi in živali
duhovit

(26 let)
Default avatar

UrŠ

Samo, da ni mamin sinček, odvisnež od kake subtance ter da živi v današnjem času. 28
Default avatar

Blondy

- temnejšega videza, ne sme bit debel oz. mora imet vsaj mal športno telo (lepa ritka je pač eden od najlepših delov na moškem telesu, hehe)
- da skrbi za zunanji videz (tako higiena, kot oblačenje)
- da je odločen, komunikativen, družaben in ima vsaj kanček humorja
- da se dost smeji oz. da se skupaj smejiva
- da zna bit resen v resnih situacijah in da zna vzet foro kot foro (ne da ma nos do Pakistana al pa še dlje za vsako malenkost)
- da me spoštuje, da me ima rad in zna to pokazat
- da ne frajari in igra enga hard-to-get-jebach-mačo tipa
- da mi ne laže in me ne vara

..tak nekako :)
Default avatar

lady bi

zelo pameten
zelo iskren
samostojen
in sposoben vsaj delne empatije

to so pogoji :)

vse ostalo je meni osebno manj pomembno.

37 let
Default avatar

manaja

- prvo kar se opazi na res prvi pogled - privlačen videz, ki mi pade v oči
- ne debel in ne preveč samovšečno nabildan (bi človek rekel z atletsko postavo)
- tak, da zna tud kak žebelj zabit in ne vpraša a je levi al desni
- jasno ne zanemarjen
- se da z njim normalno pogovarjat
- razume včasih tudi ženske (moj je na srečo tak oz.se trudi)
.
.
.
.

(31 let)
Default avatar

teichi

-Posten
- Iskren
- Urejen
- Odlocen
- Samozavesten
-Zabaven

Starost :26 let
Default avatar

sadna

to me spominja na moja punčkasta leta, ko smo s prijateljicami sestavljale spise, kakšen naj bi bil naš princ :))) ampak veš, kaj je pa dejstvo, da ti potem tisti, ki te očara in začara najbolj na polno, povsem podre "shemo idealnega" moškega.

no, pa bom poskusila izbrskat najpomembnejše, kar me pritegne. vsekakor pri meni pali, da me zna nasmejat, da je odštekan in vsekakor ne smem dobit občutka, da sem "superiorna". mora bit močnejši od mene (ne fizično, tako na splošno), mora se znajt in bit samostojen. na mojemu mi je na primer blazno všeč, da je izredno kreativen in da prihaja do edinstvenih idej, da ima množico talentov, ki jih s pridom uporablja. torej, mora bit človek, ki me navdušuje s sposobnostjo obrnit se v tem našem ljubem svetu.
Default avatar

Sanja31

-najprej videz
- aktiven, poln življenja
- pozitiven
- mi izkazuje dosti nežnosti

stara sem 31 let