Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

RESNO VPRAŠANJE ZA ŽENSKE

Default avatar

Spider

Idealnega moškega iz oddaje ste dost spljuvale.

Oki. Gremo tako: zanima me, kakšni moški vas najbolj privlačijo. Katere lastnosti mora imeti tip, da vam postane zelo zanimiv, da si ga začnete želeti.

Da boste vedele o čem govorim: mora morda biti zelo pameten(npr), duhovit; morda predvsem lep (v klasičnem smislu), dobro oblečen, samozavesten, zgovoren, premožen..

Kaj od tega je najbolj pomembno vam osebno?

Vem, da se za eno lastnost ne boste mogle odločiti,zato napišite tri ali štiri po vrstnem redu, kot so najbolj pomembne.

Aja, napišite zraven še svojo starost, plis.

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

lp*

....prijazen....
....odločen....
....malo skrivnosten......
....pameten......
....lahko ima tudi kako slabo lastnost,ker idealnih tako ni in si jih ne želimo.....
.....vstrajen.......
.....mora biti zelo pozoren....
................................................................................................................................... (stara 24)
Default avatar

Žiži

Predvsem mora biti resničen....(24)
Default avatar

sama*

iskren (23)
Default avatar

xtrm

24 za mene še itak veš :) Adrenalinski odvisnež... Idealno je tud, da je daleč stran, da me nima pod nadzorom (o sej takega idealnega moškega pa mam :)))
Default avatar

Pikipoki

Najprej me pritegne njegov nasmeh. Če se zna smejati, postane zanimiv. Sicer pa:

- razgledan,
- nežen,
- včasih romantičen,
- da mi daje občutek varnosti,
- iskren,
- predan,
- s smislom za humor,
- razumevajoč ...

Tak je moj mož. Ima pa tudi svoje napake. Ampak kdo na tem svetu pa je sploh popoln?!

LP
Default avatar

Venusss

vazno je, da ni cmerava pi.cka, ki ne ve, kaj bi rad v zivljenju
Default avatar

Ori

- da mi je njegov videz simpatičen
- da ima smisel za humor
- da obvlada komunikacijske veščine (zna nadzorovati čustva, pozna pravila pogajanja, ...)
- da ima podobne vrednote kot jaz (poštenost, odgovornost, zvestoba, ...)
- da se trudi mi kazati ljubezen na način, ki mi ustreza (objemi, poljubi, pohvala, usluge)
- da ima rad samega sebe (samozavesten, skrbi za svoje zdravje in dušo, se izobražuje, ...)
- da je optimistično naravnan
(28 let)
Default avatar

Ruslana

- urejen!!!!!(higiena je na 1. mestu)
- duhovit
- prijazen
- intelegenten
- simpatičen ( ni nujno da zgleda ko Brad Piit:)))
- skromen (nismo mi všeč snopi)
- pa da je lepo oblečen, ni zdaj nujno da ima neke dobre firme, ampak tako, da je urejen, ker sama dosti dam na urejenost in zunanji izgled.

Stara pa sem 22 let:)
Default avatar

-stajerka

Najpomembnejši je njegov POGLED. Ko se zazreš v globino njegovih oči, vidiš naravnost v njegovo bistvo in ga prečitaš.

Če ti je všeč kar bereš, je fino, če ne - rečeš adijo.
Default avatar

alina

samozavesten, uspešen, razgledan, smisel za humor, prijazen, nežen, tudi zunanjost je pomembna (tisti, ki pravijo, da ni, lažejo), lepo oblečen-to ne pomeni, da mora bit full nekaj nobl, ampak tist kar ima, da je lepo in da se v oblačilih dobro počuti:)

22 let
Default avatar

Ariadne

Najprej me pritegne nasmeh... tak, da se stopim, ko me pogleda

potem pa mi je pomembno, da je nežen, da me upošteva, da je kolikor toliko razgledan, pa da je realen, ne pa nekje z glavo med oblaki.

29 let
Default avatar

Tamara

Pravi moski je tisti, ki me zacara s pogledom, ki me zna nasmejati, ki mi pokaze, da me ima rad...moj moski je moj sanjski moski.

stara sem 23 let

Pošlji oblikovano (20-10-04 09:20)
Default avatar

Jula

Simpatičen z nasmehom na ustnicah
Urejen ( osnove higiene)
Z veliko smisla za humor
Razgledan
Default avatar

pššššš

Ruslana!
- napiše se inteligenten; inteligenca, pa snob in ne snop, pa Brad Pitt in ne Piit!!!!!!
Očitno preveč daš na zunanji izgled, nebi ti škodovale ure pravopisa!
Default avatar

sara*

mene pritegne moski, ki zna v dolocenih trenutkih biti vse..to pomeni..da je pameten..privlacen,samozavesten, duhovit, resen..nagajiv..skratka..kar se od njega zahteva..to zna in je...in potem mu tudi vse une male napake oprostim..Kot oseba mora imeti na sebi nekaj-karizmo, da si recm..uff..to pa je tip za znoret..sanjskega moskega pa itak ni..tko da takih ne iscem;)--ja in ob takem moskem sem tudi jaz taka kot on, ker me zna nardit tako...in obratno..tudi jaz njega...ja to je pravi moski ...ki odgovarja zenski po 30 letu;)
Default avatar

Boom

povdarek na:

>...skratka..kar se od njega zahteva..
Default avatar

BitchY

-POGLED
-NASMEH
-UREJEN VIDEZ
-ZABAVEN
-MI ZNA PIHAT NA DUŠO

starost: 26 pa pol
Default avatar

sara*

Narobe si razumela, res pa je, da sem tudi napisala dvoumno, ker je meni to razumljivo, tebi pac ne.
Zahteva od danih okoliscin..recimo da mu ni problem biti manager, voditi en sestanek in takoj mal kasneje..se na ulici pogovarjat z nekim klošarjem..ali se poigrat z otrokom..ali skuhat kosilo..ali se pozabavat z familio..pa spet naslednji trenutek biti ves predan poslu...ali svoji dragi...skratka se znat zlit z dogajanjem tistega dne...zliti z menoj, kot jaz z njim...kar velja za njega..velja tudi zame..dam -das-das-dam..edin to je zame "ferplej" nekega dolgorocnega partnerstva.
Default avatar

Boom

no, drage moje, in koliko takih ste že srečale?