Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Smo ženske, stare 40 in več za mlade moške res samo milfice?

Default avatar

kako ti rata

polarni sij nepr je napisal/a:
bi rekel, da kar ponujaš, dobiš spodrezano žogico nazaj ... se vidi delanje norca ☺
Default avatar

Uglavnem

40 letnice so luzerke na kubik, samske 40letnice pa se vecje luzerke
Default avatar

kofe v monitor

polarni sj nepr je napisal/a:
Pa bi od smeha skoraj šel kofe v monitor. Ahahahaha, a ti to resno? Ena te je na morju prišla od blizu pogledat kot vanzemaljca, češ, kdo je ta tip, ki drugemu tipu plačuje, da mu je ženo obdelal. Tako revše si očitno, da njen mož niti ljubosumen ni bil. Ti pa zdaj misliš, da si interesanten mladim ženskam. Aha ha ha ha, humorist pa si, pa še na svoj račun, bravo. A misliš, da ljudje ne poznajo tvoje zgodbe? Pol kampa se je hahljalo, verjemi.
Default avatar

Butl TM

Uglavnem je napisal/a:
zgodbe tvoje familije in žlahte ☺
Default avatar

polarni sij nepr

kofe v monitor je napisal/a:
Fajn, le da jaz že leta ne hodim na morje v kamp. :-)
Default avatar

jaz sem skoraj 50

Uglavnem je napisal/a:
A to sklepaš po svoji mami, tetah?
Default avatar

jaz sem skoraj 50

mladenič26 je napisal/a:
No, zate pa ne verjamem, da si star 26 ... razmišljaš pa v redu in dobro jim vračaš žogice. Ko so že svoje nekje izgubili ...
Default avatar

polarni sij nep

Butl TM je napisal/a:
Si se preveć nasajal na konfine, ko te babe zaradi nagravžnosti niso hotele in je pustilo posledice, da vse napisano narobe razumeš. :-)
Default avatar

raz loži

jozefaizkrana je napisal/a:
Ne razumem, kaj misliš s tem "samo milfice". Kaj pa bi ti rada bila za mlade moške?
Default avatar

Butl TM

polarni sij nep je napisal/a:
si pa čisto ausglajzal ☺☺☺
Default avatar

poalrni sij nepr

jaz sem skoraj 50 je napisal/a:
Jp, primeren zate, bi se prijel vsake, ki ima še topel curek. :-) Je zanimivo to, da fukfehterjev še puhloglavke ne marajo, čeprav b bili še najbolj primeni za njih. :-)
Default avatar

moram pa priznat

polarni sij nep je napisal/a:
No, moram pa priznat, da glede na tvojo zgodbo, ki se ji pol Slovenije reži - da ti je ženo oplodil nekdo drug, ti pa plačuješ preživnino - vsa čast, da imaš še vedno ksiht hodit na mon in recimo na obiske v kampe, kjer se ti hodijo režat mlade ženske, ti pa mrtvo hladen, kao, zanimiv sem ji.
Default avatar

polarni sij nepr

Butl TM je napisal/a:
Sem imel to možnost, za razliko od tebe, ki ti je bila to prirojena danost. :-)
Default avatar

jaz sem skoraj 50

poalrni sij nepr je napisal/a:
Lej, on se vsaj sam prime, pri tebi morajo pa celo drugi vskočit. Tale ta nov od tvoje bivše je mlajši ali starejši od tebe? Samo prašam.
Default avatar

Butl TM

sorry ... ampak s tem, da se ubadaš s tem polarnim ausšusom ... izgubljaš na privlačnosti
Default avatar

Butl TM

lubčka .. a je kej bolje ☺
Default avatar

poalrni sij nepr

Ne glede koliko te žre in se jeznorito trudiš, si prestara zame, za pogovor in druženje pa preveč zblojena in obsedena.
Default avatar

ena dobro dojebena

srček, očitno ti je v tretjem poskusu le uspelo ločiti živali od rastlin, da si lahko postal na čveku lol...

jah, takole bom rekla: 30-letnik je želel nonstop porivat, ampak še raje od tega je govoril z mano... včasih sva pozabila, da sva se sploh dobila za seks, ker sva se zaklepetala po 3 ure in več, preden sva pristopila h konkretni stvari... pa oba diplomirana, magistrirana, ni da ni ;)

ahahaha... sori, k ti rušim teorijo :P vem, kako zna moške bolet, ko se razboli prostata zarad premalo dr*anja in še bolj rednega seksa... pa pleša se začne delat, podbradek, pivski trebuh, dobiš tisti žalostni pogled nedoje*enosti v očeh in si neprivlačen tako za malde kot stare...

no, se znaš pa vsaj duvat na forumih, ampak dvomim, da je to res kaka močna odlika :D :D :D v psihologiji temu pravijo kompenziranje, kar pogumno poguglaj ;)
Default avatar

poalrni sij nepr

ena dobro dojebena je napisal/a:
Ti ne rušiš nobene teorije in niti prakse, le potrjuješ to kar skoz govorim, da popolnoma usekanih bab, ki bi morale bit zrele glede na leta in imet neko vrednost, pa je nimajo, danes res ne manjka. :-)
Default avatar

Primer

Če pogledam Sahikro, ki je 40 stara in Piquea,ki je 30,se mi zdita čisto ok par. Koliko predsodkov imate nekateri tukaj!