Ženski in Moški čvek

Starostna razlika

Default avatar

Kulturnez

brpr je napisal/a:
Razdalja, ki jo pretečem v manj kot 20ih min.
Default avatar

AnnaBanana

brpr je napisal/a:
Zate so duckfejsaste droljice, z mano poštenjakinjo ne bi mel kej delat. Adijo.
Default avatar

AnnaBanana

Ti se morš itak vsake bat ... je kerakol prevelik intelektualni zalogaj zate. Raj laufej, pa bo.
Default avatar

Kulturnez

Intelekt oz. razum nima kej dosti veze z ženskami...
Default avatar

AnnaBanana

Fertik, zabil si me, zdej pa nimam kej nazaj rečt.
Default avatar

Kulturnez

Ne vem kokrat bom še rabu to napisat, da boste razumel. Z žensko se kregat je izguba časa. Kar neke random odgovore prebiraš, važno da nekaj piše, pa da ma ona zadnja besedo. Ful se mi da res...
Default avatar

AnnaBanana

Res si hardcore jamrač, huj k galunič na urgenci.
Default avatar

Kulturnez

Ma ja, skos isti odgovor. Če ti ni do pogovora z mano, ker sem grda, si pa peder, lol
Default avatar

AnnaBanana

Nauč se brat, pol se pa kregi z mano, jamrač en.
Če ti ni do flancanja pač zapreš browser in greš. Ajde karpalc, sej zmoreš.
Default avatar

vau še ena perfektna mona

Vau, imamo še eno novo perfektno mono. AnaBanana. Če verjamemo njenim besedam je super ženska, izredno lepa izredno seksi, v super vezi. Se pa hodi sem gor prepirat s samskimi tipi in žaliti ljudi. Haha ha. Perfekt mona.
Default avatar

Kulturnez

Ja, pa obvezno mora met še kak tattoo na roki, da se vsaj navzvn vid kašn tough guy je.
Default avatar

AnnaBanana

vau še ena perfektna mona je napisal/a:
Jaz nisem nikdar rekla, da sem super ženska. Res pa je, da nisem daleč od tega :)

Pa to ni prepriranje ... negativc en.
Default avatar

Neresnez

AnnaBanana je napisal/a:
AnaBanana Goldfish ti je ukradla nick!!!!!!!!!!???!?!?!
Default avatar

Kulturnez

Ma ni to, samo nalezla se je glupga humorja od ostalih. Na začetku je bla še kolkrtok normalna.
Default avatar

Ovedo ostane

Kulturnez je napisal/a:

Kaj sedaj si iz nekulturneža postal kulturnež?
Default avatar

Neresnez

Ne da model rabi advokata ampak svoje mnenje bom pa povedal. Tale forum pasivno spremljam ze dolgo časa tu in tam in vam povem s strani objektivnega opazovalca, da je model bolj kulturen in ima vec srca, kot vecina tukaj prisotnih samooklicanih kulturnezev in resnobnezev. Cist ok dec je, malo robat, malo predrzen, ampak v redu. Moje mnenje zdaj pa grem na lepse!