Ženski in Moški čvek

Starostna razlika

Default avatar

čebelko

Matjažko, ko boš bral kasneje, mene ne bo več tukaj in si boš lahko moj neodgovor na tvoj morebitni komentar/vprašanje po svoji želji razlagal, krasno kajne ? To je srečno življenje :)

P.S. Pazite se tega bolnika.
Default avatar

Zanimivo

Še prigodam o bajsah eni ne verjamete ? Kaj šele, da bi kdo pisal o postavnih ženskah, bi ga linčali, lažnjivca ?
Poglej, poglej, tukaj se nekdo hvali s pametjo, čeprav je ni pretvoril v rezultate na nobenem področju v življenju.
Tak zgleda še večja zguba, z boljšimi izhodišči je izgubil, le kaj mu je izgovor.
Default avatar

matjazko

Zanimivo je napisal/a:
Moški, ki govori o "grdih" ženskah, je bedak, ki ima najverjetneje razen jezičnih spretnosti zelo dobro razvite tudi ročne, ker mu drugega ne preostaja, če ga obkrožajo "same debele". Grdih žensk ni, so le manj atraktivne, tako kot moški.

PS: Verjetno si desničar? Potem priporočam, da menjaš roko ,da boš imel mišice razvite na obeh. ;)
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

Odgo

matjazko je napisal/a:
Iz kje je razbrati, da moškega obkrožajo same debele, če ima morda tudi izkušnje z njimi, kratki stik ? Moški, ki ima zelo dobro razvite tudi ročne spretnosti nič kaj prida ne izbira, če ga hočejo debele, bo hvalil njih, se ti ne zdi ? A ni bolje reči nelepa ? :)
Default avatar

All inclusive

matjazko je napisal/a:
kaj če bi kdaj pa kdaj še vklopil možgane in napisal normalen post, ki replicira na vsebino napisanega, kakor pa otročji ad hominem post, čeprav greš proti 30-tim, a obnašanje kaže nivo 15- letnika. Ni tako težko, potrebno je le misliti zraven, kaj (na)pišeš. Veliko sreče, ampak brez piva! ;)
http://med.over.net/forum5/read.php?124 ... g-10296015