Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

Življenje geja

Default avatar

Julij Cezar

Saj je tud dosti zupnikov; zato pa pravim da so pravi homoseksusualci redki;tak ne bo nikoli sel z babo;nekaj drugega so bsx ali pa taki ki nevejo kaj bi sami s sabo ;pravi gej se babe se s palco ne bo dotaknil v intimnem smislu tako kot hetero moski nikoli drugega moskega
Default avatar

31let

Nam gejem absolutno ni lahko, dosti težje, kot moški-ženska in obratno. so mi zelo redki moški všeč, večina me tudi malo ne privlačijo že po videzu, kaj šele po pogovoru.

Izbrat nekoga, ker je tud on geje je vsaj za mene totalno zgrešeno, razen če bi me privlačil. Toda sam ne iščem sex, kot večina gejev, ampak samo tesno prijateljstvo
Default avatar

Moj nasvet

Ker je okolica napolnjena s predsodki, ti svetujem, da tole najprej sporočiš tistim, ki jim najbolj zaupaš. Stali ti bodo ob strani in tudi cenili tvojo iskrenost. Treba je biti točno to, kar v osnovi si. Mogoče je težje najti partnerja, ker je homoseksualcev manj kot heteroseksualcev, a je prvih vseeno več, kot si morda predstavljaš. Res bodi to, kar si in bodi ponosen sam nase. V 21. stoletju je drugačna spolna usmerjenost tabu le med zaostalimi, ki pa jim je pri vzgoji manjkal dar razmišljanja izven okvirja. :-) Ne zmeni se za take posameznike. Do katerega koli spola čutiš privlačnost, je to normalno. V ljubezni se gre za srečo in izpopolnjevanje samega sebe, ne pa za skrivanje pred svetom. Vedno išči podporo samo v ljudeh, ki te obdajajo s pozitivno energijo.
Privoščim ti veliko mero samozavesti. Navijam zate!♡
Default avatar

Ja sprejela

31let je napisal/a:
Vem in že večkrat si pred 15 leti želel, da nebi bil to, kar sem. Nam ni lahko, če bi izbiral bi izbral prav, pa žal ne morem. Sprijaznil se s tem, kar sem že pred 10leti+ čutil, le da še nobenmu nisem omenil, da sem gej. Okolica tega nebi nikoli prenesla, mogoče so po mestu ljudje dost bolj odprti, kot izven.
Me zanima, kako ostali gledate na geje, ste spoznal kakega in kako ste ga sprejel ali niste....
se dosti družila z njimi. Eden me je nekaj zafrknil in sem se zato nehala. Jaz vas vse spoštujem. Ja v mestih so res vseeno bolj odprti kot v vaseh res je.
Default avatar

Se strinjam

Barca je napisal/a:
Nikoli ne razmisljam o nekem cloveku, kako tehnicno kako stvar s svojim partnerjem ali partnerko pocne v postelji.

Imam nekaj istospolno usmerjenih prijateljev in prijateljic oz.znancev in znank, z nekaterimi smo se poznali in bili prijatelji ze prej, preden so se razkrili, za nekatere vem odkar sem jih spoznala. Njihova spolna usmerjenost mi je ravno toliko pomembna, kot pa barva oci ali visina; torej nic. Ljudi sodim po drugacnih kriterijih kot pa je ta, kakega spola je njihov partner.

Sama ne bi mogla bolje povedati!
Default avatar

Hm a res

31let je napisal/a:
Nam gejem absolutno ni lahko, dosti težje, kot moški-ženska in obratno. so mi zelo redki moški všeč, večina me tudi malo ne privlačijo že po videzu, kaj šele po pogovoru.

Izbrat nekoga, ker je tud on geje je vsaj za mene totalno zgrešeno, razen če bi me privlačil. Toda sam ne iščem sex, kot večina gejev, ampak samo tesno prijateljstvo

Če ne iščeš seksa, a si potem neseksualen?
Default avatar

Meni je frendica

Podpora od lezbijke je napisal/a:
Imaš mojo podporo. Tudi sama sem istospolno usmerjena. Razumem te, vendar tudi, če živiš na vasi ali mestu, v Sloveniji je prisotna huda homofobija. V mestu je to samo malo bolj zakamuflirano.

Sama sem zaupala sodelavki o svoji spolni usmerjenosti, ki je bila tudi kratek čas moja zaupna prijateljica, pa sva pred tem že nekaj časa prijateljevali, in je potem vse prišlo ven. Večji del kolektiva sedaj ve o tem.

Nauk moje izkušnje je, da o tem v Sloveniji ne moreš zaupati nikomur. Še tistemu ne, ki ti še tako govori, da te pri tem podpira. Ko so soočeni z dejstvom, da je nekdo istospolno usmerjen, se plošča precej obrne. Outiranje ponavadi oseba, kateri se zaupaš in je istega spola, velikokrat razume že kot osvajanje. Skratka, boljše je to zadržati zase.
Še dolgo ne bo bolje.
zaupala in tega nikomur nisem povedala in tudi nikoli ne bom, ker mi veliko pomeni, da se mi je odprla. Ampak te razumem. To je potem kar zblebetala o joj no kako grozljivo. Sama sem hetero pa vse sprejemam. Res pa da si geji in lezbijke to lahko lažje zaupate in se ne izdate.
Default avatar

31let

Večina gejev je takih, da samo na sex mislijo, ko se pogovarjaš preko chata.
Default avatar

31let

še to hotel povedat, da ne želim bit z geji, ki se obnašajo kot ženske.
Default avatar

izobrazba

visno odvosno je napisal/a:
Bijonc je napisal/a:
Ljudje, poglejte v naravo pa boste našli odgovor. Dva bika se nikoli ne .....
Če bi narava tebe poslušala, bi morski konjički izumrli, ti pa še vedno živela pod bananovcem v Afriki. Ker včasih je bilo to naravno.
Banane izvirajo iz Amerike.
Tako da tole, kar pišeš, ne drži.
Default avatar

moje mnenje

31let je napisal/a:
Vem in že večkrat si pred 15 leti želel, da nebi bil to, kar sem. Nam ni lahko, če bi izbiral bi izbral prav, pa žal ne morem. Sprijaznil se s tem, kar sem že pred 10leti+ čutil, le da še nobenmu nisem omenil, da sem gej. Okolica tega nebi nikoli prenesla, mogoče so po mestu ljudje dost bolj odprti, kot izven.
Me zanima, kako ostali gledate na geje, ste spoznal kakega in kako ste ga sprejel ali niste....
Mene geji ne motijo. Sem enega poznala, čisto fajn dečko. Pravi frend. Ženske, torej lezbike so pa pravi strup, vsaj tiste s katerimi sem se poznala. ženska žlehtnoba na kvadrat :)
Default avatar

Karfiola

Gejev poznam kar precej... meni so čisto OK ljudje brez problema, edino v spalnico pa jim vseeno ne bi rad pogledal. To mi je pa nekako - no ne prav lepo za pogledat. Sicer mi pa nobem gej tudi ni o čem takem razlagal. Hvala bogu.