Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

savna in britje

Default avatar

savnar

Sem starejši obožujem savno in urejenost moških kot žensk ,niti mi ni nerodno ko mi v savni vedno otrdi ta mali ,tako pač je!
Default avatar

rimsketerme

Kakšne so savne v rimskih toplicah glede na stanje firme?
Default avatar

repitka

Jaz bi tudi poskusila savno, ker pravijo, da je dobra za kožo, vendar se tudi jaz srečujem s problemi tesnobe, če sem na javnem kraju naga. Enkrat sem poskusila savno, vendar sem imela kopalke gor. Me je uslužbenec prijazno opozoril,da se v savno s kopalkami ne hodi in pač naj slečem. Po njegovem odhodu sem slekla, ker sem bila v savni sama, potem pa je prišel nek gospod in me je dobesedno zvilo,da se niti premaknit nisem mogla pa še meglilo se mi je pred očmi. Je ta gospod potem mislil,da mi ni OK zaradi savne in me odnesel ven. Od takrat v savno ne stopim več,čeprav mi je tudi zdravnica rekla,naj grem.
Pozna kdo savno, kjer si lahko v kopalkah? V brisačo zavit biti pa je grozno,ker rata vroče.
Default avatar

ptujske

Ptujske terme - tam si lahko v kopalkah.
Default avatar

lov

Z mojo hodiva v savno .Sva oba kosmata spodaj.Pogledava tudi druge in potem pokomentirava na lezalniku.To je prijetno.Ce sva sama v savi se tudi malo podraziva.
Default avatar

Belogardističnipartizan

krentip je napisal/a:
s punco (js 24/ ona 21) se odpravljama v savno - pa me mal "firbc matra", kako so ljudje tam depilirani - js ga mam na nulo, punca je tud! Upam da ne bom s tem izstopal - kako se drugi "zrihtate" za savne (pa prosim brez nepotrebnega filozfiranja in moraliziranja), pač zanima me, ker bo to najin prvi obisk!
V savno hodijo ljudje zaradi savne. Tam kamor ti hodiš je najbrž gay klub .
Default avatar

Belogardističnipartizan

tomcatt je napisal/a:
Star sem 37, mam čist obritga, žena mlajša - tud čist gola spodi!!
Jaz sem tudi pobrit. A bi se mi trije dobili? Ampak hitro, da mi prej ne zrastejo dlake nazaj...
Default avatar

lov

mami3/2008 je napisal/a:
Dragi Antony,

tudi jaz hodim v savno v Olimje, spadam v skupino od 30-40, pa sem čisto natur

lp
Mmm super upam da te kdaj vidim
Default avatar

ne hodte

Ne hodte na nudl plažo ali v savne, če vas bremenijo spodnje frizure, pa vaše telo, ki mogoče tudi visi. Ker drugače bi bil raj le za bodybiler sceno.
Default avatar

gri5zli

No tisti, ki sprašujete zakaj ne v savno v kopakah, eni ugotavljate da ni zdravo in še druge ugotovitve. Pomislite, da ste na 100 stopinjah v savni in to še v kopalkah.>Se zavedate, da pri tej vročni in da ste še v kopalkah se naredijo na koži vnetja, lišaji in podobne kožne spremembe zaradi kopalk, ki so lahko zelo neprijetne in tut bolijo, poleg tega pa obupno srdijo, ravno tako razni natikači.<
Zato kot pavijo pravila savnanja ste (smo) v teh prostorih goli kot smo se rodili, če gdo misli, da ne more brez kopalk ima na razpolago brisačo ali rjuho (platno), da se zavije, Kot ste ugotovili je turška (oz. parna savna ) zelo dobra za kožo in še posebno za dihala.

Tisti, ki se ne strinjate s tem prispevkom, si poglejte pravila savnjanja.!
Default avatar

somebody1234

no, no :). malo tolerance. pač vsi ne poznajo 'pravil' savnanja.

Bull. V čisto vsaki savni na steni visijo pravila savnanja. Kdor ne pozna, si lahko prebere!
Default avatar

kot mi paše

Sem kot mi paše
Default avatar

dan123

Sam sem pristrižen spodaj, redko čisto obrit. Punca je ponavadi kosmata, včasih pa črtica. Sva okoli 30.
Default avatar

oda1153245

s partnerjem obiskujeva savne in sva kosmata
Default avatar

Sem že bila

Vsebiposkusil je napisal/a:
Hodi kdo v savno Thermana Lasko
in je meni super. Sicer zdaj me tam že dolgo ni bilo. Mi je bila pa vedno všeč. Rada sem vedno zahajala tja :)
Default avatar

Vsebiposkusil

Sem že bila je napisal/a:
Vsebiposkusil je napisal/a:
Hodi kdo v savno Thermana Lasko
Hvala za odg. Bomo poskusili
in je meni super. Sicer zdaj me tam že dolgo ni bilo. Mi je bila pa vedno všeč. Rada sem vedno zahajala tja :)