Med.Over.Net

ARHIV - alternativa in zdravo življenje

masaža v Ljubljani

Default avatar

šimija

Lep sončen pozdrav!

Za vse, ki bi radi razvajali in naredili nekaj za svoje telo, sporočam, da v Ljubljani nudim več različnih vrst masaž:

- klasična masaža telesa ( celega ali specifični boleči del )
- masaža za nosečnice
- masaža za mamice po porodu
- anticelulitna masaža z sladkorno pasto
- refleksna masaža stopal

Lahko se zmenimo in pridem tudi na dom, seveda če ste iz Ljubljane ali okolice.

Za več informacij o masažah me lahko pokličete na tel: 040 613 800 ali pa mi pišete na e-mail naslov: [email protected]

Lepe in vesele dneve
Mateja
Default avatar

mojca1122

Priporočam tajsko masažo ONZONTHAI na Jurčkovi cesti 1 v Ljubljani.
Zelo dobre in izkušene tajske maserke.
Tukto poznam še iz thaisabaja iz Šiške.

LP Mojca Novak
Default avatar

TinaBambina

Pozdravljeni, priporočam da se oglasite pri g. Valentinu ali ge.Nadji.

Za vas bodo imeli odprto tudi med novoletnimi prazniki od 22.12.2012 do 2.1.2013 med 8.00 in 22.00 uro! Izkoristite praznične dni, da si napolnite svoje baterije in dobite nove ideje za lažjo in hitrejšo uresničitev svojega življenjskega poslanstva!

Več najdete tudi na spodnji povezavi:
www.zakladi-zivljenja.si

S kodo SZA3 imate tudi 10% popust na storitve.

Lep pozdrav,
Tina
Default avatar

JanjaJan

Bom tudi jaz naredila malo reklame, ker za take, ki si to zaslužijo, rada naredim!

Izvedela sem za še eno zelo dobro mesto na viču, kjer izvajajo res dobro masažo in imajo hude pakete za kavitacijo z radiofrekvenco in strojno limfno drenažo. Salon je ful mega, čist, urejen... sem bila danes tam zastonj na posvetu. Zdej, ko se bliža poletje in ker je odprla na novo, je postavila punca res noro ponudbo do konca junija (70% popust !!!):

paket desetih tretmajev za kavitacijo z radiofrekvenco in strojno limfno drenažo in še dve masaži dobiš zastonj!!! 228 EUR namesto 760 EUR!!! Noro, res drobiž, če poznate cene.

To mesto mi je priporočala dobra prijateljica, ki je bila tam. Punca je postavila ful profi spletno stran, lepo oblikovano in tudi piše tudi blog, ki bo zelo uporaben za našo stroko. Je sicer komaj začela z blogom, ampak so tehnično in oblikovno ful lepo dovršili. Res priporočam ogled. Tudi ona zelo rada pomaga in hitro odgovarja na vprašanja. Res me je lepo presenetila. Torej izgleda precej resna zadeva in kot kaže, zadeva tudi zelo dobro obeta.

Spletna stran: Vivas, pika na i za vaše telo, blog pa tule: blog

Evo, še slikca ponudbe...

Slika
Default avatar

lumpaa

Jaz vam pa priporočam " masažo" pri Mihatu - moderatorju tega foruma.
No razen če se hočete božat, pol ne k njemu,uglavnem rekla bi, da kar " zadane" ,od njega greš kot da si par kil lažji, meni je dal še malo misliti, saj je zgledalo kot da ima kakšne veze z kakšnim vračem, čarovnico, ker je toliko vedel o meni, pa mu nisem nič povedala :)
Če vas boli malo tu in malo več tam, kar pogumno k Mihatu Ogrinu.

lp