Med.Over.Net

Masaža

Masaža je verjetno najstarejši način (samo)zdravljenja , saj se ljudje že od nekdaj zdravimo z dotikom. Poznamo več vrst masaž, med katerimi lahko vsak najde pravo zase.

Iščem masažo na domu...

Default avatar

masaža zame

Iščem nekoga, ki masira in pride na dom.
Mb

lp,
Default avatar

loty 16

Živjo!
Verjetno to pomeni, da iščete nekoga na področju maribora. Jaz se iz Ljubljane. Če vam to kaj pomaga, vam lahko posredujem kaj več.

Lep pozdrav!
Default avatar

masaža zame

Ja žal, iščem nekoga v Mb.

Vseeno hvala
Default avatar

TOMAZ

za ljubljano sem jaz zainteresirran, zenska maserka
Default avatar

loty 16

Pozdravljen!
Kakšno masažo pa želite? Jaz izvajam refleksno masažo stopal.
Default avatar

Šolasta

Pozdravljeni,

jaz sem iz Maribora. Izvajam klasično masažo celega telesa.

Lep pozdrav,
Šolasta
Default avatar

Tincka

Lep pozdrav!

sem mlada mariborčanka, ki izvaja klasično masažo na vašem domu ali pri meni doma.
Default avatar

Boris3333

Čaoo sem veliko v mb in me zanima kam te lahko pokličem ali oglasim na masažo..

lp Boris
Default avatar

janaleks33

Čaw...jaz tudi izvajam masažico na domu...sem iz Mb...dostikrat pa sem tudi v [email protected]
Default avatar

Uroš Z.

Pozdravljeni!

Izvajam Japonsko različico "hinin" masaže v Ljubljani in okolici. Za informacije in naročila me kontaktirajte na mail: [email protected], ali pa pokličite mojo asistentko na telefon 031 719 315. Delam tudi ob sobotah po dogovoru pa tudi ob nedeljah.

Lep pozdrav,
Uroš
Default avatar

rastlinca

Iščem maserja, ali maserko, ki bi enkrat tedensko prišel na dom. Lokacija: Škofja Loka.
Default avatar

kvf750

Tudi jaz iščem maserja ali maserko na celjskem. Bolečine v predelu križa.
Default avatar

Maser na vašem domu

V Ljubljani in njeni okolici na vašem domu nudim klasično masažo celega telesa moškim, ženskam in parom. Po najboljših močeh se potrudim, da vam je med masažo čimbolj prijetno, saj je sprostitev eden glavnih namenov klasične masaže. Glavne prednosti masaže na vašem domu so, da vam ni potrebno odditi nikamor od doma in si tako prihranite čas za pot, masažo pa si lahko na takšen način privoščite tudi tik pred spanjem. Prav tako si lahko izberete lastno glasbo in si sami uredite prostor za masažo, tako kot bo vam ustrezalo, da boste med masažo čimbolj uživali. Kontaktirate me lahko na [email protected]
Default avatar

mojcaaaastrekelj

Pozdravljena,,

masažo na domu si lahko naročiš preko brezplačne aplikacije SpaMatch. Samo ustvariš povpraševanje, določiš kdaj imaš čas in potem dobivaš na telefon nazaj ponudbe in se potem lahko odločiš za tistega, ki ti najbolj ustreza glede cene,..

Najhitrejša aplikacije za naročanje na lepotne storitve. Jaz naredim povpraševanje za masažo v nekaj minutah dobim ponudbe, ter grem lahko čez eno uro že na masažo ! Res je super :D