Med.Over.Net

Masaža

Masaža je verjetno najstarejši način (samo)zdravljenja , saj se ljudje že od nekdaj zdravimo z dotikom. Poznamo več vrst masaž, med katerimi lahko vsak najde pravo zase.

Masaža

Default avatar

tito11

Kako je pri masažash celega telesa: Moraš biti popolnoma gol in te maser-ka masira spredaj in zadaj.... ??
Default avatar

dejana

Jao. Najbolje da poiskusiš. Pri meni ostane masiranec v spodnjicah, pri klasični masaži masiram najprej noge, nato roke, prsni koš in trebuh, nato se obrne in še hrbet. Po dogovoru tudi obraz in lasišče. Ves čas pa skrbim da je oseba, ki jo masiram pokrita, kajti sicer zebe, kar pa ni ravno prijetno. Odkrit je le del telesa, ki je izpostavljen masaži. Si pa malce poglej po netu.
Default avatar

arne123

kje pa masiraš ce lahko vprasam?
Default avatar

marisika

Jaz sem bila na indijski masaži telesa popolnoma gola. Maser je uporabil veliko olja. tak da sem bila čisto mastna. Od začetka sem imela malo pomislekov ko me je prosil da se čisto slečem, potem pa sem uživala, ker ti v celoti zmasira ritko .... kar je najbolj pomembno...
Default avatar

tinne

tudi meni stranke zahtevajo masazo riti, skoda bi bilo zaradi ene krpice izpustiti tako sproscujoce obcutke ...
Default avatar

gri5zli

sama masaža je tako spročujoča, da si jo privoščim vsaj 1krat na mesec.
Default avatar

Aristotel

Zdravo, katero masažo priporočate za ženino darilo. Rad bi ji kupil masažo ali darilni bon. Prosim za predloge in mnenja. Hvala
Default avatar

marugi

Jaz sem kupil ženi anitsresno masažo na https://www.hisadaril.si/. Kupil sem ji 2 bona v Termah Zreče. Rekel sem ji naj s seboj vzame najboljšo prijateljico, ker se že res dolgo niso videle. Tako smo fantje imeli poker night. Win-win situation :)