Med.Over.Net

ARHIV - alternativa in zdravo življenje

masaža - Kranj

Default avatar

Mojčca

Zanima me, kje v Kranju oz. v okolici so kakšni dobri maserji. Moji boljši polovici bi za rojstni dan rada podarila darilni bon za masažo. Tiste, ki poznate različne oblike masaž, zanima me tudi, katera je dobra?? Je toliko različnih vrst masaž, da se mi tudi sanja ne, katera je res v redu???

Hvala in lep pozdravček
Default avatar

snežko

Pokličite za info. Meni ima super masaže. Masira tudi v Šofji Loki.

Default avatar

dolgonoga

Zivjo,

Priporočan res dobrega maserja, mlad in zlo urejen, strokoven in terminsko prilagodljiv. Pride po želji tudi na dom. Sicer dela v Lj. kontakt: 031 278 219

Maya
Default avatar

kljashrvo aw7e

kje pa dela?
koliko stane?
kakšne masaže dela??
Default avatar

Atthenaaa

Sicer je tema že malo stara ampak me vseeno zanima če kdo ve za kakšno ugodno masažo v okolici KRANJA. Klasično masažo. Mega center mi ni všeč pa še predrago je.

Po internetu sem malo brskala pod masaže kranj in naletela na marushka masaže (kar ugodno) je že kdo bil mogoče ali pa da je slišal če je vredu?
Default avatar

damashii

V Kranju je ena gospodična, k ful dobr masira.. pa še pocen je, za eno uro mislem da je 27€ ... lahko mal po googlaš.. ima salon z imenom marushka.
lp
Default avatar

Atthenaaa

Hvala damashii sm si privoščila masažo in sem bila zelo zadovoljna, sploh hrbet je bil fenomenalen. Baje pa ima tudi enega maserja, ki masira tko da bi blo fino tud njega sprobat enkrat ;)
Default avatar

Janci

Bla pri maserju včeraj...fenomenalno je blo, sam škoda k zdj kao neki obnavljajo pa sm mogla prov na Brnik pridet, ampak se je splačal.

Hvala prijateljicam za super darilo :)
Default avatar

Silhueta

Jaz bi pa priporočala tole masažico v Kranju, je sicer bolj na novo ampak je odlično. http://kannika.si/
Punca naredi zadevo profesionalno, res se potrudi maksimalno pa še prijazna je. Ko bom imela čas se zopet oglasim.
Default avatar

Cilka

Danes bila na masaži na Planini, tukaj za Mehiško, ful dobra masaža, močna in sproščujoča, iz salona sem odšla kot prerojena. :D Mislim, da ji je ime Kannika, malo polomljeno sicer govori slovensko, večinoma angleško, ampak ima angelske roke.
Default avatar

!sanja!

Eno uro me je zeblo ko mačka. Celo uro en kup enega gladenja...nisem bila zadovoljna, v belem lotosu so tajske masaže bojše, sicer pa rajši grem na klasično ali športno masažo.
Default avatar

tb42

Prav tako odlična - na Planini, Nika ji je ime: tel: 031 296568
Default avatar

Alen B

Sam sem bil na masaži v Lotosu, pri Wuju in pri teli tanovi Kanniki na Planini in definitivno najboljše zmasira Kannika.
Default avatar

Alenka Manekenka

Vsekakor Vam toplo priporočam obisk masažnega salona Kannika na Planini, za Mehiško restavracijo. ;)
https://kannika.si
Default avatar

Sanki

A kdo mogoce ve, a je treba pri marushki bit v spodnjicah al ne? Hvala
Default avatar

Dragan32

Sanki je napisal/a:
A kdo mogoce ve, a je treba pri marushki bit v spodnjicah al ne? Hvala
Kolikor vem navadno ja v spodnjicah. Ne dobiš kakšnih tangic. Lahko si tudi brez. Sicer pa je masaža zelo profesionalna. Ves čas masaže si pokrit z brisačo in kdor misli da nudijo kaj več, žal to ni pravi naslov. Masaže pa meni osebno TOP:)