Med.Over.Net

Masaža

Masaža je verjetno najstarejši način (samo)zdravljenja , saj se ljudje že od nekdaj zdravimo z dotikom. Poznamo več vrst masaž, med katerimi lahko vsak najde pravo zase.

SUPER MASAŽA V BOVCU:))

Default avatar

popica

Pred nekaj dnevi sem bila na tajski masaži v masažnem salonu v Bovcu (mislim da je v hotelu Alp). Moram reči da sem končno odkrila tisto pravo stvar, saj sem se po masaži počutila kot nova; maser sicer ni Tajec, se je pa učil na Tajskem in to očitno zelo dobro, ker ima res dober "feeling" kje je treba pritisnit in kje ne. Niti tista v Portorožu se ne more primerjat. Svaka čast, res. Mož je šel pa na klasično masažo pa je bil pol še dva dni kot angelček;))) Super zadeva, moram pohvalit.
Ostanite v cvetju!!!
Default avatar

TANJA

Oj!

Nisem še nikoli bila na masaži. Sliši se zelo mamljivo. Ali je to kakšna posebna vrsta masaže? Samo prideš tja ali...? Rečeš klasično...? Sem laik, zato mogoče zvenim hecno. Pa še zanima me, koliko časa traja in koliko stane!!! Že v naprej se zahvaljujem.
Default avatar

sedi w

Da prideš,poveš,in se prične.Tudi maserji imajo rajši bolj sexy postavce.Sledi plačilo,morda tudi izmenjava gsm.