Med.Over.Net

Masaža

Masaža je verjetno najstarejši način (samo)zdravljenja , saj se ljudje že od nekdaj zdravimo z dotikom. Poznamo več vrst masaž, med katerimi lahko vsak najde pravo zase.

Masaža Celje?

Default avatar

Mojca

Nujno že potrebujem masažo. Pozna kdo kakšen dober masažni studio v Celju ali kakšnega maserja/ko???

Hvala
Default avatar

Ena!

Jaz poznam eno sam ni v Celju!Je pa zelo ok
Default avatar

Mojca

Mi mogoče lahko poveš kje je? Res si želim dobro masažo. Okolica ni problem.

Hvala.
Default avatar

fanni

Obišči Terapevtsko refleksni masažni studio v Celju, odpru se je pred kratkim v Novi vasi, imajo več vrst masaž od energijskih do terapevtskih in refleksnih povsej verjetnosti najdeš kaj tudi zase, sama sem navdušena nad njihovimi masažami, všeč mi je tudi,da sem pri njih več,kot le še ena stranka iz tekočega traka! Naročila sprejemajo na 031 664 027 in (03) 54 111 64.Veliko ožitkov!

lp
Default avatar

maser ce

sem maser in mojca lahko mi pišeš pa se boma zmenila

lp
Default avatar

Tjasa

Draga Mojca...

veliko je masaž v Celju, sama pa izvajam klasično ter zvočno...
031 568 711

Prijeten dan,

Tjaša
Default avatar

EQ

Tjasa je napisal/a:
Draga Mojca...

veliko je masaž v Celju, sama pa izvajam klasično ter zvočno...
031 568 711

Prijeten dan,

Tjaša
Tjaša mi lahko prosim poveste, kako poteka zvočna maaža?
Default avatar

Tjasa

Pozdravljeni EQ...

Zvočna masaža je masaža hrbtenice, ki ji sledi izvajanje gong sprostitve. Izjemno sprostitveno deluje, saj se obdelajo točke telesa (na hrbtenici) s pomočjo rok in s pomočjo zvoka, ki prehaja v telo in razbija še tiste vozličke, ki so nastali zaradi možganskih delovanj... Masaža traja uro in pol.Uporabljam pa domača olja, ustvarjena s pomočjo zvočnih vibracij.

Upam, da sem vam na kratko razložila, kaj je bistvo...

Vabljeni...

Tjaša
Default avatar

EQ

Hvala za pojasnilo. Če prav razumem, je to masaža hrbta z oljem, na koncu pa še gong? Sliši se čudovito :))).
Kakšna je cena?
Default avatar

Tjasa

Res je, to je masaža hrbta z oljem, ki ji sledi zvok gonga.

Cena je 30 Eur (v primeru, če kdo resnično ne more toliko, pa se dogovorimo).

Dobrodošli.

Tjaša
Default avatar

brkn83

tjaša prosim povej kak kontakt ali pa naslov kjer te lahk najdem oz. kontaktiram za masažo.
Default avatar

Tjasa

Kontakt - 031 568 711. :) Dobrodošli...
Default avatar

jelka*

Joj, pa kako imas lahko tako nizko ceno? Se zavedas, da s tem zbijas cene svoji stroki, kolegom, svoji profesionalnosti, ugledu in znanju? Menis, da si ne zasluzis vec? Mar ni cudno, da imamo maserke tako nizek ugled in nas veliko ljudi ne spostuje in gleda zviska? Sploh vedo, koliko energije in znanja je potrebno za izvedbo masaze in da to ni samo bozanje po hrbtu? Za 90 minut je potrebno odsteti 90 eur.
Default avatar

g.

Tudi sama se ukvarjam z masažo, vendar ti priporočam, da obiščeš Ayurveda & SPA Center v Celju. Poleg drugih storitev, izvajajo klasično, terapevtskeo, TUI-NA masažo, ayurvedske, HOT STONE... Njihovo ponudbo si lahko ogledaš, če klikneš na cenik, na strani http://www.sloveniaholidays.com/kozmeti ... n-ayurveda ali pa pokliči na 041 968 421.
Sama sem zelo zadovoljna, lastnica je krasna, za izvajanje masaž, imajo vse potrebne certifikate
Default avatar

Tjasa

Jelka... se popolnoma strinjam s Teboj... Vrednost masaže je neprecenljiva, v denarju pa sem tudi povišala ceno... Zares dober maser/maserka je tisti, ki s svojo zrelostjo daje masirancu vse potrebno, da lahko ta osveži svoj spomin telesa in duha... (za vse tiste, ki to ne vedo...) In takoj popravljam svoji stroki ugled. Kajti to je izjemno delo...
Default avatar

mid

Dobro masirajo (preizkušeno) pri TerraKrenc na Ostrožnem.So novi in imajo mega NIZKE CENE. www.terrakrenc.si
Default avatar

VanjaM

Pozdravljeni!

Če kdo rabi masažo se lahko javite na tej št. ................... v Celju pa tud v Žalcu in okolici.

POZOR !
Oglasi samo s telefonsko se ne bodo objavljali. Prosim še za podatke ali vaše spletne stran ali podatke o s.p., da vemo, da ne gre za delo na črno.
Default avatar

janez lj

Jaz sem preizkusil masažo pri Terra Krenc in so res zlo dober.Maserka se res poglobi tako, da veš da si bil na masaži in ne na mazanju (namaže me lahko tudi žena) pa še svetuje ti (v moje dobro).Imel sem nezgodo tako,da sem imel zelo močne bolečine v hrbtu in rami.Prej sem hodil na vse sorte terapi in masaž drugam 1x tedensko.Sedaj pa sem naredil nekaj tretmajev takoj ko je bolečina popustila,tako da sedaj hodim 2x mesečno in bolečine so izginile.Lahko se samo zahvalim maserki in pa seveda tebi mid,ker če ti ne bi napisal tle gor bi me verjetno še kar bolelo.Hvala.
Default avatar

nata28

Tudi jaz sem po tem priporočilu preizkusila masažo pri terra krenc - predvsem refleksno masažo stopal (zaradi nenehnih bolečin nog) - zdej pa moram povedati, da me noge ne bolijo več. Res sicer redno hodim tja na masažo, ampak občutek je super. Maserka res obvlada.

Aja zdej pa so odprli še wellness - imajo super urejeno

Tukaj lahk pogledate slike in najdete kontakt:
http://www.facebook.com/pages/masaza/24 ... 6339763497
Default avatar

blekpero

VanjaM-pošlji mi prosim kontakt prek mejla....
darknez