Forum: Masaža

Masaža je verjetno najstarejši način (samo)zdravljenja , saj se ljudje že od nekdaj zdravimo z dotikom. Poznamo več vrst masaž, med katerimi lahko vsak najde pravo zase.

Moderatorji:
mihaogrin
Miha
Ogrin 

masaža - Kranj

Nova tema
Default avatar Mojčca 4 Apr 2007 10:45

Zanima me, kje v Kranju oz. v okolici so kakšni dobri maserji. Moji boljši polovici bi za rojstni dan rada podarila darilni bon za masažo. Tiste, ki poznate različne oblike masaž, zanima me tudi, katera je dobra?? Je toliko različnih vrst masaž, da se mi tudi sanja ne, katera je res v redu???

Hvala in lep pozdravček

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar snežko 4 Apr 2007 10:49

Pokličite za info. Meni ima super masaže. Masira tudi v Šofji Loki.

Default avatar dolgonoga 3 Dec 2008 00:24

Zivjo,

Priporočan res dobrega maserja, mlad in zlo urejen, strokoven in terminsko prilagodljiv. Pride po želji tudi na dom. Sicer dela v Lj. kontakt: 031 278 219

Maya

Default avatar kljashrvo aw7e 17 Jun 2009 10:04

kje pa dela?
koliko stane?
kakšne masaže dela??

Default avatar Atthenaaa 31 Okt 2011 15:38

Sicer je tema že malo stara ampak me vseeno zanima če kdo ve za kakšno ugodno masažo v okolici KRANJA. Klasično masažo. Mega center mi ni všeč pa še predrago je.

Po internetu sem malo brskala pod masaže kranj in naletela na marushka masaže (kar ugodno) je že kdo bil mogoče ali pa da je slišal če je vredu?

Default avatar damashii 1 Nov 2011 13:17

V Kranju je ena gospodična, k ful dobr masira.. pa še pocen je, za eno uro mislem da je 27€ ... lahko mal po googlaš.. ima salon z imenom marushka.
lp

Default avatar Atthenaaa 23 Jan 2012 18:52

Hvala damashii sm si privoščila masažo in sem bila zelo zadovoljna, sploh hrbet je bil fenomenalen. Baje pa ima tudi enega maserja, ki masira tko da bi blo fino tud njega sprobat enkrat ;)

Default avatar Janci 16 Apr 2012 17:57

Bla pri maserju včeraj...fenomenalno je blo, sam škoda k zdj kao neki obnavljajo pa sm mogla prov na Brnik pridet, ampak se je splačal.

Hvala prijateljicam za super darilo :)

Default avatar Silhueta 13 Okt 2014 23:38

Jaz bi pa priporočala tole masažico v Kranju, je sicer bolj na novo ampak je odlično. http://kannika.si/
Punca naredi zadevo profesionalno, res se potrudi maksimalno pa še prijazna je. Ko bom imela čas se zopet oglasim.

Default avatar Cilka 22 Okt 2014 17:08

Danes bila na masaži na Planini, tukaj za Mehiško, ful dobra masaža, močna in sproščujoča, iz salona sem odšla kot prerojena. :D Mislim, da ji je ime Kannika, malo polomljeno sicer govori slovensko, večinoma angleško, ampak ima angelske roke.

Default avatar !sanja! 17 Jan 2015 13:04

Eno uro me je zeblo ko mačka. Celo uro en kup enega gladenja...nisem bila zadovoljna, v belem lotosu so tajske masaže bojše, sicer pa rajši grem na klasično ali športno masažo.

Default avatar tb42 20 Jan 2015 13:36

Prav tako odlična - na Planini, Nika ji je ime: tel: 031 296568

Default avatar Alen B 22 Jan 2015 18:11

Sam sem bil na masaži v Lotosu, pri Wuju in pri teli tanovi Kanniki na Planini in definitivno najboljše zmasira Kannika.

Default avatar Alenka Manekenka 13 Mar 2016 19:17

Vsekakor Vam toplo priporočam obisk masažnega salona Kannika na Planini, za Mehiško restavracijo. ;)
https://kannika.si

Default avatar Sanki 19 Apr 2017 11:34

A kdo mogoce ve, a je treba pri marushki bit v spodnjicah al ne? Hvala

Default avatar Dragan32 14 Maj 2017 20:41

Prikaži citatSanki napisal:
A kdo mogoce ve, a je treba pri marushki bit v spodnjicah al ne? Hvala
Kolikor vem navadno ja v spodnjicah. Ne dobiš kakšnih tangic. Lahko si tudi brez. Sicer pa je masaža zelo profesionalna. Ves čas masaže si pokrit z brisačo in kdor misli da nudijo kaj več, žal to ni pravi naslov. Masaže pa meni osebno TOP:)

Stran 1 od 1
Na vrh