Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja zavarovanje za mladega voznika

zavarovanje za mladega voznika

Imam en velik problem. Izpit imam že dolgo, ampak še nimam svojega avtomobila. Občasno vozim mamin avto ampak zelo redko. Mlada voznica sem do 21.leta. Mami ima avto zavarovan pri Triglavu. Jaz pa moram narediti še varno vožnjo in me zanima ali moram vseeno dati mamin avto zavarovati za mladega voznika da lahko grem na varno vožnjo, četudi ga vozim zelo zelo poredko, ker se največkrat ona vozi z njim. In zato me skrbi glede zavarovanja 🙁

Pozdravljeni!
Nisem čisto dobro razumel,kaj želite.V primeru,da ste naredili vozniški izpit pred več kot tremi leti,niste več mladi voznik,ter vam katerega koli vozila ki ga vozite, ni potrebno zavarovati z doplačilom za mladega voznika.
Če pa je vozilo kasko,potem pa mora biti tudi polica kasko zavarovanja temu primerno sestavljena,saj bi bilo v primeru povzročitve nesreče po krivdi mladega voznika potrebno plačati 20% škode.

toliko,upam da ste zvedeli,kar ste želeli.
Lepo vas pozdravljam,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

New Report

Close