Najdi forum

Prenos bonusa

Pozdravljeni!

Pred časom je mož prenesel bonus zavarovanja iz svojega osebnega vozila na službeni avto svojega s.p.
Je možen prenos bonusa tudi nazaj s.p. -> fizična oseba ob prenosu službenega avta v lastništvo fizične osebe – moža?

Lp,Gia

Yonix

Pozdravljeni!
Tudi v vašem primeru je prenos bonusa možen.
Prijeten dan,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

Hvala gospod Bruno!

Yonix
nova
Uredništvo priporoča

Ni kaj,če vas bo karkoli zanimalo,tudi cena kakšnega zavarovanja sem vam na voljo.
Lepo vas pozdravljam,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

Pozdravljeni.

Ko je tema ravno bonus, bi imel eno vprašanje.
Sem lastnik vozila in imam 50% bonus. Kako je v primeru, če vozilo prodam in ne kupim drugega – se pravi, da name ni registrirano nobeno vozilo. Ali izgubim ta bonus takoj, ali ga lahko še uveljavim. Torej, koliko časa mi ta privilegij še pripada?

Hvala vsem za odgovore in lep pozdrav!

Bonus vam propade ,če v treh letih od poteka zadnjega zavarovanje ne registrirate nobenega vozila.
Lep pozdrav,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

Zdravo.

Moj oče ima viška polico z -50%. Radi bi to polico prepisali name, ki sem še mladi voznik. Zanima me, kako bi to bilo možno. Naš agent nam je rekel da se to ne da, vendar sem že slišal da nekaterim pa je uspelo.

Bonusa uradno ne morete prepisati,toliko težje za mladega voznika.
Lahko pa vam pomagam pri ceni zavarovanja za vaš avtomobil.
Srečno,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

New Report

Close