Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja leasingodajalec mi noče izročiti prometnega dovoljenja

leasingodajalec mi noče izročiti prometnega dovoljenja

Spoštovani

– sklenjeno sem imela pogodbo o leasingu za avto. Po treh neplačanih obrokih me je obiskal izterjevalec, dolg sem naslednjega dne v celoti poravnala. Dobila pa račun za stroške izterjevalca, ki ni majhen. Ker sem imela z avtom totalko, moram avto odjaviti iz prometa, vendar mi leasingodajalec noče izročiti prometnega dovoljenja, ki ga za odjavo potrebujem, ker še nisem plačala stroškov izterjevalca. Druge finančne obveznosti do leasingodajalca vse poravnane.Prosila sem ji, naj podajo predlog za izvršbo, ker trenutno nimam denarja, moram pa avto odjaviti ta teden, drugače bom oglobljena še s strani upravne enota, pa nočejo. ALi sploh obstaja osnova, da zadržujejo prometno dovoljenje?

Ali ste imeli totalko preden ste ostali dolžni tri obroke leasingu?
Lep pozdrav,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

Najprej semostala dolžna 3 obroke, nato se je oglasil izterjevalec, potem sem dolg v celoti plačala in šele potem imela totalko

Ne, najprej sem ostala dolžna, prišel je izterjevalec, drug dan sem dolg poravnala in nato imela totalko. po totalki je prišel račun za izterjevalca

Prosim,če mi lahko pišete na spodnji email naslov.Hvala,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

New Report

Close