Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja ukraden avto – kasko – najden avto

ukraden avto – kasko – najden avto

Pozdravljeni!
Leta 2007 so mi ukradli avto, ki je bil zavarovan (polni kasko). Jaz se morala avto v celoti izplačati avtohiši (avto sem kupila na kredit-ne leasing) ker sem vedela kdo mi je ukradel avto, mi kasko ni veljal, ker je po njihovem šlo za goljufijo.
Sedaj so mi sporočili, da so avto zasegli osebi na območju republike Srbije. Ugotovila sem kje točno se avto nahaja ter se pogovarjala z sodnikom, ki vodi postopek. Ta mi je dejal, da je šlo v mojem primeru (oseba, ki so ji zasegli avto, je naredila nekakšen carinski prekršek) za carinski prekršek in da bo po vsej verjetnosti, avto odvzet od te osebe in ga bodo dali na licitacijo. Denar od avtomobila pa bo ostal v državnem -Srbskem budžetu.
Kaj sedaj? Ali lahko dobim povrnjeno odškodnino iz naslova kasko zavarovanja? Ali mi mora zavarovalnica zagotoviti prevoz avtomobila?

LP in hvala.

Ker vam je zavarovalnica prekinila kasko zavarovanje,tudi prevoza avtomobila najbrž ne bo plačala.
Vaš primer je dobra naloga za izkušenega odvetnika.
Želim vam ugodno rešitev vaše težave,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

New Report

Close