Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja odškodnina-nesreča- potekla vozniška

odškodnina-nesreča- potekla vozniška

sin ni bil pozoren da mu je 28.6 potekla vozniška-1.7 brez problema uredil zavarovanje in registriral drug avto-NIHČE ni videl da vozniška ni veljavna-11.7 imel nesrečo-dal zahtevek za odškodnino priložil tudi vozniško za kateru tudi na šalterju ni videla da ni več veljavna.
šele ob reg.naslednjega vozila 15.8 ko je hotel reg. drug avto so videli da je vozniška potekla.zavar.za avto brez težav uredil.
sedaj pa je prišel zavrnjen zahtevek za odškodnino.sicer razumem,da dokument ni bil več veljaven.samo tega niso opazli niti na zavarovalnici niti na registracijah-mi pa še manj.
kaj v tem primeru sploh lahko naredimo ?
ali se lahko sklicujemo na to,kako je potem lahko sklenil zavarovanje ,plačal cestnino-odškodnine pa ne dobi.cestnino pa je za razbit avto dobil povrnjeno kljub potečeni vozniški.

Pozdravljeni!
Res je,da lahko zavarovalnica v vašem primeru odkloni izplačilo zavarovalnine.
Glede na to,da pravo ni moje področje sem vprašal za mnenje našega odvetnika.
Če želite,vam dam njegov kontakt,pokličete me lahko na spodnjo tel.št.,verjamem,da vam bo uspešno pomagal pri vašem problemu.
Vse dobro in lepo pozdravljeni!
Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

New Report

Close