Najdi forum

totalka? kasko?

Dober večer,

Vljudno prosim za pomoč.

Mami se je v 11 let star, kasko zavarovan avto, zaletel drug voznik (priletel vanjo, ko je v križišču čakala na prosto pot, kot leva zavijalka) – krivda njegova. policije nista klicala, izpolnila sta evropsko poročilo, vendar nista vpisala, kdo je kriv, niti ga on ni podpisal. na drugi strani je tudi podjetje in ne fizična oseba.

sedaj: zna biti, da bo avto ocenjen kot ekonomska totalka – zbit je “lep” del zadka avta. z izplačilom vprašanje, če bo lahko pokrila popravilo (verjetno pač ne).

sicer je avto res zgledno ohranjen, še vedno vozen. (je to lahko argument pritožbi na ponujeno vrednost ek. totalke? je bolje iti preko odvetnika, odškodninskih družb – koga konkretno?)

je bolje, da koristi kasko? ja, za toliko star avto plačuje kasko. smo familija naivnih ovac…. (očitno).

vnrapej hvala za kak pameten namig.

Ja,
glede na starost avtomobila bo to gotovo ekonomska totalka.Počakajte na poravnalno ponudbo,ponujeni znesek ter kupnina razbitega avtomobila bi morala zadoščati vaši mami za nakup enakega avtomobila,kot ga je vozila pred nesrečo.
Če pa potrebujete pomoč,pa se lahko mirno obrnete name.
Lepo vas pozdravljam,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

Pozdravlljeni!
v nedeljo se je v meni od zadaj zaletela starejša gospa, ugotovili sva, da je ona kriva in si izmenjali podatke, danes se dobiva na zav.MB, kjer ima ona zavarovan avto. Avto je last mojega moža – star je 16 let Ford Escord, zelo dobro ohranjen in še vedno odločno vozen, kaj lahko pričakujemo na zavarovalnici?

nova
Uredništvo priporoča

najverjetneje vam bo izplačana ekonomska totalna škoda,glede na starost in vrednost avtomobila lahko pričakujete odškodnino od 500-800 eur.
Lepo pozdravljeni,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

Pozdravljeni,
včeraj sem se zaletela v drog zaradi srne na vozišču in je avto totalka. star je komaj pol leta in imamo kasko zavarovanje. mene sedaj zanima ali bo povrnjen denar ali popravilno avta ( poškodovan je prednji del – motor)

škodo na vozilu bo potrebno ocenit s strani cenilca vaše zavarovalnice.Na podlagi cenilnega zapisnika pa se bo avtomobil popravil.
Lahko se oglasite,pa vam bomo pomagali.
lepe praznike,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

New Report

Close