Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja PRODAJA OZ. ODJAVA AVTOMOBILA

PRODAJA OZ. ODJAVA AVTOMOBILA

Pozdravljeni,

zanima me sledeče: imam osebni avto, ki ima naslednji tehnični pregled 07/2012, registriran je do 07/2011, ta avto prodajam. Kupujem drugi avto. Kako postopati v primeru, če do nakupa drugega avtomobila prvega ne prodam (predvsem kar se tiče zavarovanja in prenos bonitet)?
Ali naj avto odjavim iz prometa?
Kje opraviti prepis avtomobila ter kakšni so okvirni stroški le tega?

Hvala lepa za odgovor in lep dan še naprej.

Brina

Če za stari avto ne dobite kupca.ga je najbolje odjaviti iz prometa. Le tako boste lahko boniteto prenesli na vaš novi avto.
Prepis in vse potrebno vam lahko sestavimo v naši pisarni,je brezplačen,le za overovitev prepisa morate plačati1,06 eur-na upravni enoti ali pa okrog 5 eur na tehničnih pregledih.
Lepo vas pozdravljam,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

Pozdravljeni, zanima me, kje lahko opravim prepis avtomobila na enem mestu in da ni drag (moj avto stane manj kot 200 evrov). Torej, rada bi ga prodala, ne bi rada imela stroškov večjih od 20 evrov in rada bi vse opravila na enem mestu. Hvala za odgovor.

Vse lahko storite v naši pisarni na Jurćkovi cesti 7 v Ljubljani.
Seveda prosim,da se predhodno najavite.
Lep pozdrav,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

New Report

Close