Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja Imel sem avto na lizing,sedaj ga izplačal,kako naprej?

Imel sem avto na lizing,sedaj ga izplačal,kako naprej?

Imel sem os.avto na lizing,pred slabim mesecem sem ga predčasno izplačal,dobil od lizing hiše potrdilo,da je avto v mojem lastništvu.
Mene pa sedaj nekaj zanima.Drug mesec imam tehnični.A je dovolj,da tam pokažem ta papir,da sem jaz lastnik avtomobila in mi oni na tehničnem avtomatski v prometno napišejo moje podatke,da sem jaz lastnik avta,ali moram naredit še kakšen prepis?
Nisem tu doma,zato prosim za nasvet.Hvala.

Sedaj bo potrebno avtomobil prepisati na vas ter ga registrirati.Oglasite se lahko pri nas,pa vam naše punce uredijo vse potrebno.
Če pa bi raje to uredili sami pa napišite,pa vam napišem postopek.
Lepo pozdravljeni,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

Prosim,pojasnite mi kako in kaj naprej,kajti sem iz Štajerske in predaleč je za Ljubljano za urejat prepis.Bom uredil sam.Hvala.

nova
Uredništvo priporoča

S potrdilom o poplačanem leasingu. starim prometnim dovoljenjem ter osebnim dokumentom se oglasite na najbližji upravni enoti,tam vam bodo izdellali novo prometno dovoljenje na vaše ime.Potrebovali boste tudi novo zavarovalno polico.
S tem bo postopek zaključen,če pa vas bo še kaj zanimalo pa le napišite,ali pa kar pokličite
na sponjo številko.

Lepo pozdravljeni,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

pozdravljeni, tudi moja mama je pred slabim letom poplačala ves lizing, ampak še nič ni šla prepisa za avto naredit, da bi ona bila v prometni. A je to slabo? Je lahko kaj narobe?

V vašem primeru je avto poplačan,lastnik pa je še vedno leasing,kar ni v redu.Ob poplačilu leasinga je mama prejela izjavo o poplačanem leasingu,to potrdilo pa omogoča ,da se mama v prometno dovoljenje vpiše kot lastnik in uporabnik vozila.
Lahko se oglasite v naši pisarni na Jurčkovi cesti v Ljubljani,pa vam zadevo uredimo.
Lepo vas pozdravljam,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

zakaj ni dobro? Saj ko ga bo prodati želela te bo primorana, a ne. Drugače pa tak nima veze ali kaj, kakšne so lahko slabosti? lp

V primeru nesreče,poškodb na parkirišču,boste naleteli na težave,saj bo potrebno pridobiti soglasje leasinga za popravilo.
V bistvu je avto vaš,lastnik pa je na papirju še vedno nekdo drug..Plačujete še vedno kasko zavarovanje,lahko bi prišli ceneje skoz,no ja to pa je že vaš problem.
Tako ali tako je vaša odločitev,jaz tako ne bi ravnal.
Lep pozdrav,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

Hvala, bom probala mami povedat, če se bo ji dalo dopovedati. Kasko še tak namerava imeti par let. Hvala

ni kaj,srečno!

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

Pozdravljeni!Imam vpr.,kako je pri vračilu avtomobila ,ki je najet prek operativnega leasinga?Leasing najemnina mi poteče avgusta 31. in me zanima postopek,ker kogarkoli vpr.mi dajejo samo splošne nasvete,sem pa trenutno v veliki finančni stiski in mi ni več do najema avtomobila oz.kakeršnega koli stroška!?

Pozdravljeni,

vaš primer težko komentiramo, ker ne poznamo pogojev. Svetujemo vam, da se obrnete na svojo leasing hišo in tam povprašate, kako lahko predčasno prekinete vaš najem. V kolikor ima kdo od bralcev izkušnje ali nasvet v zvezi s podobnimi primeri, ga vabimo, da tu napiše svoje mnenje.

Lep pozdrav,

Zavarovalnica Triglav, d.d. http://www.triglav.si http://vsebovredu.triglav.si/ http://www.facebook.com/TriglavGroup http://www.twitter.com/TriglavGroup

Zakaj bi hiteli z prepisom. Pusti čim dlje, da je v prometnem lastnik avta lizing hiša.
Če ne drugega se ti pri otroškem dodatku avto ne upošteva v premoženju.

New Report

Close