Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja totalka in ponovna škoda

totalka in ponovna škoda

Spoštovani,

avtomobil je bil pred več kot dvema letoma ocenjen zaradi škode od toče kot totalka. Šlo je torej le za poškodbe pločevine (jamice), avto smo popravili in ga seveda uporabljali naprej. Sedaj je prišlo do prometne nesreče (ni naša krivda) in je nastala kar večja škoda na zadnjem delu avtomobila ? Ali so sedaj kakšne ovire pri ponovni cenitvi in povračilu škode iz prometne nesreče ?

Pri cenitvi škode ni ovir.
Lepo pozdravljeni,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

Pozdravljeni,

tudi mene zanima nekaj glede tega. Irina77 je sprasevala samo za toco. Mene pa zanima sledece: bila sem udelezena v prometni nesreci, avto je bil ocenjen kot totalka, dobila sem odskodnino. In ce sem sedaj se enkrat udelezena v prometni nesreci, katere nisem zagresila jaz, a velja enako, torej ali sem spet upravicena do odskodnine?

Hvala, lep pozdrav

nova
Uredništvo priporoča

Velja enako ,kot za irino77.Pri vsakem nadaljnem škodnem primeru ste upravičena do odškodnine za popravilo avtomobila.
Pa srečno!
Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

New Report

Close