Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja Nezmožnost dogovora o škodi

Nezmožnost dogovora o škodi

Pozdravljeni

Pred nekaj dnevi sem imel nesrečo z manjšo materialno škodo. Slučajno sem sedel v svojem vozilu ko se je v mene pri vzvratni vožnji zaletel drug voznik. Njemu se ni veliko poznalo, jaz pa sem imel vdrt odbijač, ki je odstopil od nosilcev.

Voznik mi je dal svoje podatke, a poročila nisva izpolnila. Ko sva se po nekaj dnevih končno dobila, je prišel na dan z ‘idejo’, da sumi, da sem imel odbijač že prej poškodovan in da predlaga delitev stroškov.

Res je, da sem imel zadnjo luč že prej razbito (posledica vandalizma), vendar odbijač pa je bil 100% cel.

Kakšne so moje opcije, glede na to, da vozniku ki se je zaletel vame ne mislim plačati niti centa.

Hvala

Najbolje bi bilo da dosežete izpis evro poročila ter uveljavljate škodo iz povzročiteljeve police.Vse druge opcije so za vas slabše.
Včasih je res najbolje,če se ob nesreči pokliče policijo.
Lep pozdrav,in napišite,kako se je zgodba končala.Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

New Report

Close