Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja obročno odplačevanje na trajnik

obročno odplačevanje na trajnik

Pri zavarovalnici Generali sem sklenila zavarovanje za osebni avtomobil in dne 22. sem podpisala pooblastilo za trajnik. Prvi obrok sem plačala v gotovini pri zastopniku. Zdaj pa so me iz banke obvestili da niso mogli izvesti transakcije ker nisem imela sredstev na računu. To je bilo 19. zjutraj, ker 19. sem imela nakazan osebni dohodek. Zaračunali so mi tudi stroške obvestila. Osebno sem mnenja da bi se zahtevek po izplačilu moral izvesti 22. to je na datum ko je bilo zavarovanje sklenjeno. Ker so bili obroki mesečni in sem za to plačala tudi dodatek zaradi plačila na obroke.
Ali ima kdo informacije kako je s tem.

Pozdravljeni,
Pri plačilih preko direktne obremenitve lahko pride tudi do zamika plačila,saj lahko traja postopek vzpostavitve trajnika do vaše banke tudi 3 tedne.
Kadar na računu ni dovolj sredstev,pa traksakcije ni mogoče izvesti.Zavarovalnica vam bo zato poslala položnico,preko katere boste lahko plačali obrok.Naslednji obrok vam bodo odtegnili preko trajnega naloga,če bo na vašem računu dovolj sredstev.
Provizijo za obvestilo vam je zaračunala banka,da ste zavarovanje avtomobila sklenili na obroke,pa ste plačali le nekaj višjo premijo.

Prijeten dan vam želim

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

New Report

Close